Turgutlu Otelleri ve Turgutlu Otel Fiyatları
Turgutlu Otelleri ve Turgutlu Otel Fiyatları

Turgutlu Otelleri ve Turgutlu Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulur.

Turgutlu Manisa iline bağlı bir ilçedir.Turgutlu ilçesi Manisa il merkezine 30 km uzaklıkta yer almaktadır. Turgutlu;  Manisa’nın en büyük ilçesidir. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret eder. Burayı ziyaret eden kişiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Turgutlu Otelleri ve Turgutlu Otel Fiyatları

1-Kaynesia Hotel Spa & Welness: Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yer alan Kaynesia Hotel Spa & Welness, toplam 92 odası mevcuttur. Bu otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ege Sevilen Hotel: Manisa’nın Turgutlu Mevkiinde yer alan Ege Sevilen Hotel, toplam 28 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Palm City Turgutlu: Turgutlu ilçe merkezine yaklaşık 2 km uzaklıkta yer alan Palm City Turgutlu, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kaya Magnesia Thermal Spa: Manisa’nın Turgutlu ilçesinde yer alan Avşar yolu üzerinde bulunur. Bu otel; İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na 70 km, İzmir’e 50 km, Manisa’ya 25 km uzaklıkta yer alır. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-290 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Turgutlu Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here