Turunç Nerede, Nasıl Gidilir?
Turunç Nerede, Nasıl Gidilir?

Eski bir balıkçı kasabası olan Turunç ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktarmak istiyoruz. Bunun yanında Turunç Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına da cevap bulacağız.

Turunç, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı harika bir tatil beldesidir. Hatta İçmeler’den sonra Marmaris’in en popüler turistik beldesidir. Bir taraftan yemyeşil ormanlar bulunurken diğer tarafta deniz, kum ve güneşin keyfini yaşayabileceğiniz muazzam bir plajlar bulunur.

Turunç Gezi Rehberi

Kumsallarında deniz keyfi yaşarken, çam ormanlarıyla kaplı Palamut tepesinde huzur içinde doğa yürüyüşü yapabilirsiniz. Yine bunun dışında burada bulunan tarihi yapıları gezip tekne turu ile tatilinize renk katabilirsiniz. Tatil ve huzur adına aradığınız her şey burada mevcuttur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Turunç Nerede, Nasıl Gidilir?

Turunç, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı turistik bir beldedir. Turunç, Muğla il merkezine 76 km, Turunç ilçe merkezine ise 20 km uzaklıkta bulunur. Buraya hem minibüs ile hem de tekne turu ile ulaşmak mümkündür. Buraya ulaşmak için ilk önce Marmaris’e ulaşmak gerekir. Marmaris’e ülkemizin birçok şehrinde buraya otobüslerle ulaşım sağlanabilir. Marmaris’e ulaştıktan sonra burada bulunan minibüs veya taksilerle Turunç beldesine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da buraya şahsi aracınızla da ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmaris üzerinden geçip İçmeler beldesine ulaşıp bu beldenin bitiminde Turunç tabelasını göreceksiniz. Bu tabelayı takip edip ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Göz at;

 1. Turunç Otelleri ve Turunç Otel Fiyatları
 2. İçmeler Gezi Rehberi
 3. Selimiye Otelleri ve Selimiye Otel Fiyatları
 4. Selimiye Gezi Rehberi
 5. Marmaris Gezi Rehberi
 6. Marmaris Balayı Otelleri ve Marmaris Balayı Otel Fiyatları
 7. Marmaris Otelleri ve Marmaris Otel Fiyatları
 8. İçmeler, Marmaris Otelleri ve İçmeler, Marmaris Otel Fiyatları
 9. Muğla Gezi Rehberi
 10. Muğla’da Gezilecek 10 Yer
 11. Muğla Gece Hayatı
 12. Muğla Otelleri ve Muğla Otel Fiyatları
 13. Muğla Balayı Otelleri ve Paketler

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here