Ülker Sports Arena Nerede, Nasıl Gidilir?
Ülker Sports Arena Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul ili, Ataşehir ilçe sınırında bulunan Ülker Sports Arena ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun yanında Ülker Sports Arena Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

İstanbul’un Ataşehir ilçesinde bulunan Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena, 25 Ocak 2012 tarihinde ziyarette açılan muazzam çok amaçlı bir kapalı spor salonudur.

15.000 kişilik kişilik kapasitesiyle yıl boyunca birçok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Burada daha çok Fenerbahçe Spor Kulübü’nün erkek ve kadın basketbol takımlarının ev sahibi olduğu basketbol maçları yapılmaktadır. Bunun dışında yine konser, sahne şovları, konferanslar ve özel etkinlikler yapılmaktadır. Buraya yolunuz düşerse mutlaka uğrayın derim. Özellikle bir basket maçı izlemeye gelin derim. Bu havayı solmanızı tavsiye ederim. Bir Fenerbahçeli olarak bu mekanı çok sevdim.

Ülker Sports Arena Nerede, Nasıl Gidilir?

Ülker Sports Arena, İstanbul’un Ataşehir ilçesine bağlı  Barbaros Mahallesinde bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak isterim. Şöyle ki;

1-Otobüsle Ulaşım
  • Kadıköy’den kalkan 8M ve 8A
  • Ümraniye’den kalkan 8K
  • Üsküdar’dan kalkan 16M otobüs hatlarıyla gelip  Leylak Sokak durağında inip ulaşabilirsiniz.
2-Metroyla Ulaşım

Kadıköy-Kartal metrosunu kullanarak Yeni Sahra durağından 8A otobüs hattıyla, Kozyatağı durağından da 8K otobüs hattıyla buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

3-Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım
  • Taksim –Ataşehir dolmuşları
  • Kadıköy-Yenisahra minibüsleri
  • Üsküdar-Ataşehir minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
4-Özel Aracınızla Ulaşım

İstanbul’un her noktasından şahsi aracınızla buraya çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Navigasyonu açın ve yolu takip edin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here