Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir?
Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Ülkemizin en önemli sağlık kuruluşlarından biri olan Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde bulunan Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi, 18.10.2002 tarihinde devlet hastanesi olarak hizmette açılmıştır. Bu hastane günde 6000-7000 arasında hasta muayene etmektedir. Hastane ülkemiz genelinde isim yapmış popüler bir hastanedir.

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi, İstanbul’un Ümraniye ilçesine bağlı Elmalıkent Mahallesi Adem Yavuz Caddesi üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır.

  • Fakat en kolay yolu bana göre metrobüstür. Size en yakın metrobüs durağından metrobüse binin. Metrobüsten Altunizade durağında inin. Burada üst geçidi kullanarak Üsküdar tarafına geçin.  Mahir İz Caddesinde Altunizade Otobüs Durağı‘na gelip burada kalkan  14D, 11ST  nolu hat otobüslerine binin. 14D için Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi Durağı‘nda, 11ST için Elmalıkent Durağı’nda inip hasatneye ulaşabilirsiniz.
  • Metro ile ulaşmak için; Kartal, Maltepe, Pendik Tuzla tarafından geliyorsanız Kadıköy-Kartal metrosuyla Bostancı istasyonununda inip Bostancı Köprüsü üzerinde geçen 10 numaralı otobüse binip ulaşabilirsiniz.
  • Üsküdar’dan direk 11A11ÜS12ÜS numaralı otobüs hatlarına binip son durakta inin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here