Ümraniye Otelleri ve Ümraniye Otel Fiyatları
Ümraniye Otelleri ve Ümraniye Otel Fiyatları

Ümraniye Otelleri ve Ümraniye Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalıştık. Umarım memnun kalırsınız. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ümraniye; İstanbul’un üçüncü büyük ilçesidir. Anadolu yakasının ise en büyük en kalabalık ilçesi olan Ümraniye’ye yıl boyunca iş ve turistik amaçlı çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin her noktasında bir konaklama yeri bulmak mümkündür. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine bir göz atmak istiyorum. Şöyle ki;

Ümraniye Otelleri ve Ümraniye Otel Fiyatları

1-Fraser Place Antasya İstanbul: İstanbul Ümraniye’de yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Özellikle manzarası görülmeye değerdir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-780 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Mercure İstanbul Ümraniye: İstanbul Anadolu Yakası’nda, Ümraniye’de yer alan bu otel, hem iş hem de gezi amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. 5 yıldızlı bu otelin toplam 164 odası bulunur. Her bir odasında farklı şekilde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 340-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Nish Palace Exclusive Suites: İstanbul’un Ümraniye ilçesinde faaliyet gösteren bu tesis, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-710 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Grand Eyüboğlu Hotel: İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yer alan ilçesi Ümraniye’de hizmet veren bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Tesis bünyesinde Türk hamamı, sauna ve kapalı yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Four Points by Sheraton Dudullu: İstanbul’un Ümraniye ilçesinde yer alan Four Points by Sheraton Dudullu,  iş ve turistik amaçlı seyahatlerde tercih edilebilecek harika bir tesistir. Bu tesis yıl boyunca hizmette açık olup bünyesinde çok güzel bir spa merkezi barındırıyor. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Ümraniye Ucuz Otel Tavsiyeleri

1-Helikon Business Hotel: İstanbul Ümraniye’de  yer alan bu tesis, toplam 46 farklı odasıyla konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-The City Suites Ümraniye: İstanbul – Ümraniye’de yer alan  bu tesis, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Boutique Princess Hotel: İstanbul’un Ümraniye ilçesinde hizmet veren bu otel, ev konforunda ve güveninde bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Era Palace Hotel: İstanbul’un Ümraniye ilçesinde hizmet veren bu otel, Buyaka Alışveriş Merkezi’ne 4 km uzaklıkta bulunur. Otel odları oldukça şık ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ağaoğlu My City Hotel: İstanbul – Ümraniye’de yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Otel bünyesinde sauna, Türk hamamı, masaj hizmetleri, konferans salonu, toplantı odası, açık – kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi ve oda servisi gibi hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Ümraniye Gezi Rehberi ile ilgili merak edilenleri linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. << Ümraniye Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here