Marmaris Uzunyalı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri & Giriş Ücreti

Muğla ili, Marmaris ilçe sınırında bulunan Uzunyalı Plajı, 10 km uzunluğu, kumsalı, temiz denizi ve kıyısında sıralanan birçok restorana ve cafeye sahip harika bir yerdir.

Marmaris Uzunyalı Plajı

Turizmin en önemli yerlerinden olan Marmaris ilçesinde çok sayıda doğal güzelliğe sahip plajlar bulunmaktadır. Bunlardan biri de Uzunyalı Plajı’dır. Bu plaj yaz sezonunda yerli ve yabancı birçok turist tarafında ziyaret edilmektedir. Burada sevdiklerinizle birlikte dinlenip huzur içinde bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Uzunyalı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Marmaris ilçe merkezine 10 km uzaklıkta bulunur. Marmaris ilçe merkezinden buraya sürekli olarak dolmuş seferleri vardır. Ya da özel aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşabilirsiniz.

Uzunyalı Plajı Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri

Marmaris Uzunyalı Plajı, Girişi ücretsizdir. Marmaris’in en güzel plajlarından birine sahip Uzunyalı Plajına ücretsiz bir şekilde gelip doyasıya yüzebilirsiniz. Fakat  şemsiye, şezlong ve duş hizmetleri için ortalama 20-25 tl gibi bir ücret ödemeniz gerekecektir. Ziyaret saatlerinde bir kısıtlanma yoktur. Fakat plajda bulunan etkinliklerden yaralanmak için gün içerisinde gelmeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here