PAYLAŞ
Valencia Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi

Valencia Gece Hayatı, Eğlence Hayatı ve Geceleri denilince akla ilk olarak Barriodel Carmen Bölgesi gelir. Burada çok sayıda eğlence merkezi bulunur. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

Valencia Gece Hayatı

Valencia şehri İspanya’nın en büyük 3. şehridir. Bu şehir İspanya’nın en çok turist çekilen şehirdir. Buraya Dünya’nın her tarafında turistler akın eder. Buraya gelen turistler şehrin turistik ve tarihi yapılarını ziyaret eder. geceleri ise burada bulunan mekanlara takılır. Şehirde gece hayatı 00:00’den başlamaz. Genelikle mekanlar bu saatte açılır. Burada yaşayan yerel halk Movida dedikleri eğlenceye katılırlar. Cuma akşamı çıkıp Pazar gününe kadar eve dönmezler. İmkanınız varsa bu etkinliğe katılabilirsiniz. Çok harika eğlenirsiniz. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarını önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Sorularınız olursa yorum kısımında yazabilirsiniz.

VALENCİA GECE KULÜPLERİ

Valencia Gece Kulübü

Attic

Şehrin en gözde gece kulüplerinden biridir. Özellikle yaz mevsimlerinde yapılan ışıklandırma sistemi ile harika bir gece yaşayabilirsiniz. Tek dez avantajı şehrin dışında bulunmasıdır.

Address: Centro Comercial El Osito, L’Eliana, Valencia, Spain

Discoteca Indiana

Şehrin merkezinde bulunan bu mekanda harika bir gece yaşayabilirsiniz. Özellikle bu mekanda her türden müzik çalınmaktadır. Buraya yolunuz düşerse kesinlikle uğramalısınız.

Adres: Carrer de Sant Vicent Màrtir, 95, 46004 València, İspanya Telefon: +34 902 10 85 27

Las Animas del Puerto

Şehrin  hareketli gece kulüplerinden birisidir. Burası dans etmek için gelmelisiniz. Limana yakın bu mekanda çok değişik tarzda müzikler çalınmaktadır.

Adres: Carrer d’Eugènia Viñes, 5, 46011 València, İspanya
Telefon: +34 647 71 64 63

Murray Club 33rpm

Avenida Blasco Ibanez Bölgesinde bulunur. Bu bölgede genelde üniversite öğrencileri bulunur. Harika bir gece yaşamak isteyenlerin adresi Murray Club olmaktadır.

Adres: Av. de Blasco Ibáñez, 11, 46022 València, İspanya

Marina Beach Club

Sahil bölgesinde bulunan bu mekanda gündüzleri denize girip deniz, kum ve güneş üçlüsü ile tanışıp akşam canlı müzik eşliğinde bu mekanda harika bir gece geçirebilirsiniz.

Adres: Carrer Marina Real Juan Carlos I, s/n, 46011 Valencia, İspanya
Telefon: +34 961 15 00 07

  VALENCİA GECE BARLARI

Valencia Barları

Urban Café

Kent Bilim ve Sanat Merkezi’nin yakınında bulunan bu mekan gündüzleri normal cafe gibi hizmet verir. Gece saatlerinde bara dönüşür. Burada çalınan müzikler bir harika.

Adres: Calle Antonio Sacramento, 13, 46013 Valencia, İspanya
Telefon: +34 695 94 99 94

Sol i Lluna

Barrio del Carmen’de  bulunur. Ortam gayet rahat ve sakindir. Sevdiklerinizle oturup bir şeyler yeyip içip sohbet edebileceğiniz bir mekandır. Özellikle kokteyller harika.

Adres: Carrer del Mar, 29, 46003 València, İspanya

Radio City

Bu mekan şehrin en gözde mekanlarından biridir. Sadece bir etkinliğe değil birden fazla etkinliğe hizmet etmektedir. Buraya yolunuz düşerse burada yapılan etkinliklere mutlaka katılın.

Adres: Carrer de Santa Teresa, 19, 46001 València, İspanya
Telefon: +34 963 91 41 51
Valencia Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz