Viaport Lunapark Nerede, Nasıl Gidilir?
Viaport Lunapark Nerede, Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin en eğlenceli outlet’i ViaPort Outlet Shopping, Muazzam dev oyuncaklarıyla size harika vakit geçirir. Burada bulunan Viaport Lunapark Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap verip bu eğlence parkı hakkında kısaca gözlemlerimizi aktarmak isterim.

İstanbul’un Pendik ilçesinde bulunan Türkiye’nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi olan Viaport AVM bünyesindeki lunapark, 7’den 70’e herkes için bir eğlence alanı bulunur. Buraya aileli çocuklar için oldukça uygun bir yerdir. Buraya gelen ziyaretçiler bir taraftan alışveriş keyfi yaşarken öte taraftan buraya gelip harika dakikalar yaşıyorlar. Park bünyesinde birçok oyun alanı bulunur.

Viaport Lunapark Nerede, Nasıl Gidilir?

Viaport Lunapark, İstanbul’un Pendik ilçesine bağlı Yenişehir Mah.
Dedepaşa Cad. No:19’de bulunur. Buraya ulaşmak için birden fazla seçenek bulunur. Bunları tek tek ele almak isterim. Şöyle ki;

 1. Kurtköy,Pendik, Kartal, Sultanbeyli, Dudullu  ve Çekmeköy’den  buraya giden minibüsler bulunuyor. Bu minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz.
 2. 132K, KM25, KM27, 16KH, 134 nolu İETT otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.
 3. Özel aracınızla TEM otoyolundan Sabiha Gökçen Havalimanı, Kurtköy çıkışından çıkıp tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Viaport Lunapark Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

Burası 7/24 açık olup istediğiniz saatte gelip oynayabilirsiniz. Buraya giriş için ücret alınmamaktadır. Fakat oynamak için bilet almanız gerekir. Biletlerde oyna göre 5-15 TL arasında değişmektedir.

Viaport Lunapark Neler Var?

Burada 7’den 70’e herkesin eğlenebileceği oyun alanları bulunur. Bu oyun aktivitelerini liste halinde size sunmak isterim. Şöyle ki;

Yetişkinler için
 1. Rocket
 2. Ranger
 3. Gondol
 4. Robocop
 5. Çılgın Sandalye
 6. Sevimli Dragon
 7. Familt Coaster
 8. Çarpışan otolar
 9. 360
 10. Rock’n Roll
Çocuklar için
 1. Çuf Çuf Tren
 2. Carousel
 3. Atlı Karınca
 4. Samba Balon
 5. Su Kanosu
 6. Helikopter
 7. Dönme Dolap
 8. Uçak Oyun alanı
 9. Salto
 10. Trambolin
 11. Sekolin
 12. Kanguru

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here