gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Yalova  Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar, Disco ve Gece kulübünde geçmektedir. Bu mekanlarda gece hayatı sabaha kadar devam etmektedir.

Yalova 241.665 toplam nüfusu ile ülkemizin Marmara Bölgesinde bulunur. İlimizin nüfusu az olmasına rağmen gece hayatı çok renkli geçmektedir. Özellikle son yıllarda ilimizin turizm yönünde gelişmesi ile birlikte gece hayatı da parlamıştır.

Göz at ;

 1. Yalova Gezilecek Yerler
 2. Yalova’da Gezilecek 10 Yer
 3. Yalova’nın İlçeleri
 4. Yalova Gece Hayatı
 5. Yalova Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Yalova Termal Otelleri ve Yalova Termal Otel Fiyatları
 7. Yalova Otelleri ve Yalova Otel Fiyatları
 8. Sudüşen Şelalesi
 9. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 10. Yalova Atatürk Köşkü
 11. Çınarcık Gece Hayatı
 12. Çınarcık Otelleri ve Çınarcık Otel Fiyatları

Özellikle ilimize bağlı Çınarcık ilçesinde bu daha da ön plana çıkmıştır. Burada birçok gece kulübü, Bar ve disco bulunur. Buraya gelen ziyaretçiler veya üniversite gençleri gönüllerince eğleniyorlar. Özellikle bu mekanlar deniz kıyısında olması ve canlı müzikli olması gece hayatına renk katmaktadır. İlimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

YALOVA EĞLENCE HAYATI

Club Kio: Çınarcık ilçesinde bulunan bu mekan eğlencenin merkezi olarak bilinir. Özellikle burada şarkı söyleyen ses sanatçıları bir harikadır. Ortam rahat ve her şeyden önemli müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Kale Club: Çınarcık ilçesinde bulunan bu mekan eğlencede zirve yapmıştır. Birçok ses sanatçının konser aldığı bu mekanda gidipte memnuniyet duymanı görmedim. Harika bir ortam.

Club Milano: Yalova kent merkezinde merkezinde bulunur. Burası güzel nezih bir ortam. tavsiye edilir.

Sindoman Bar: Yalova kent merkezinde bulunur. Kent merkezinde en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Yiyecek ve içecekleri harika. Ortam çok hoş birde üstüne canlı müzik eklenince her şey daha harika olmaktadır.

Mojito Club: İlimizin Çınarcık ilçesinde bulunur. Deniz kenarında bulunan bu mekan bir harika. Özellikle müzik için buraya gelinir. Canlı müzik ve alkol eşliğinde çılgınca eğlenebilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here