gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Yalta Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı her ne kadar mekan sayısı az da olsa Burada hareketli bir gece hayatından bahsetmek mümkündür. Gece hayatı Genelde gece kulüpleri ve otel barlarında geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar durmadan devam eder.

Yalta şehri Ukrayna’ya bağlı Kırım Özerk Cumhuriyet’inin güney kısımında bulunan bir sahil kentidir. Bu kent; Tarihi dokusu, Kültürel miras varlığı, Sahil şeride sahip olması, Askeri ve diplomatik varlığı ile bilinir. Burada bulunan gece mekanları dahi  Tarihi binalardan oluşmaktadır. Yalta şehrinde mekan sayısı az da olsa gece hayatı çok renkli ve hareketli geçmektedir. Ülkenin genelinde çokça tüketilen Votka ve lezzetli  kokteyllere hazırlanmaktadır. Buraya gelirseniz bu lezzetlerden mutlaka damak tadınıza göre bir şeyler bulursunuz. Şimdi Şehirde bulunan gece kulüplerine bir göz atalım.

YALTA GECE  HAYATI

Şato Clup

Yalta’da en gözde mekanlarından biridir. Buraya gelenler ilk uğradıkları mekan burası olmaktadır. Ortamı gayet sıcak ve samimidir. Buraya gelen bayanlar genelde Rus ve Ukraynalı kadınlardır. Burada sadece eğlence için geldiklerini hatırlatmak istiyoruz. Başka amaç için bu mekana gelirseniz korkarım hedefinize zor ulaşırsınız. Ama eğlence istiyorsanız kesinlikle doğru adres. Müzikleri ile gecenize renk katacaktır.

Ruta Karaoke Night Club Bar

Yalta’da bulunan nezih mekanlarından biridir. Çalışanları gayet güler yüzlü olup ortamın sıcaklığı ve samimiyeti sizi buraya ısındırıyor. Mekanda harika yemekler ve içecekler bulunur. Gecenin başlaması ile eğlence başlar. Eğlence son hızı ile sabha kadar devam eder.

Adres: im. Lenina embankment, 35, Yalta, Crimea, 98600
Telefon: +7 978 915-15-11

Night Club Chocolate

Şehirde bulunan bu mekana daha çok gençler takılır. Disco hizmetini veren bu mekanda eğlence son hızı ile devam eder. Burada geceleriniz uzun olacaktır. Eğlence ve rahat birr ortam isteyenlerin adresidir.

Matrix Clup

Sahil kenarında bulunan bu mekan şehrin en popüler mekanlarından biridir. Girişte yüz tanıma sistemi var. Güvenlik açısında kesinlikle tavsiye ediliyor. Buraya sadece eğlence gelebilirsiniz. Başka bir amacınız olursa eliniz boş çıkarsınız. Bu mega kocaman bir dans kulübüdür. Mekan 24 saat açık olmaktadır. Gündüzleri restoran olarak hizmet vermekte. Geceleri ise sabaha kadar canlı müzikle eğlencenize renk katmaktadır.

Adres: Naberezhnaya Lenina St., 35/2Hotel OreandaYalta
Telefon: 79787395622

Yalta Otel

Yalta’da bulunan bu otel hem konaklama hem de eğlence arayanların adresidir. Bu oteli seçenler gece başlar başlamaz canlı müzikle sabaha kadar çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Bu otel’de ücret karşılığında birçok kadın çalışmaktadır.

Off Bar

Şehirde bulunan bu mekan genelde gençlerin takıldığı bir mekandır. Ortam gayet eğlenceli ve hareketlidir. Ben bu şehre geldim. Uygun fiyata eğlenceli bir yer arıyorum diyorasınız doğru adres bu mekan olabilir.

Adres: Yalta, Crimea, 98601

Telefon: +380 67 164 0606

Bunlar dışında size tavsiye edeceğiniz mekan varsa bize yorum kısımında yazabilirsiniz. Tabi yukarıda yazdıklarımızla ilgili sorularınız varsa bunları da yazabilirsiniz. Şimdi bu şehirde dikkat etmeniz gereken bir iki noktaya değinmek istiyorum.

  • Yalta şehrinde yaşayan insanlar çok az insan ingilizce biliyor. Bu nedenle buraya giderken Rusça bilirseniz işiniz gayet rahat olacaktır.
  • Yalta şehrinde bir mekana giderken bu otel olur. Gece kulübü olur ya da başka bir yer olabilir. Mutlaka pazarlık yapın. Daha sonra kabarık bir fatura ile başınızı yakmayın.
  • Yalta şehrinde İşletmecisi Türk olan bir mekan bulabilirsiniz. Bunlar bizdendir diye hemen güvenmeyin bazen çok kötü kazıklanabilirsiniz.
  • Bu şehre gitmeden önce kültürel yapısını öğrenin ve tarihini mutlaka okuyun. Sohbetlerde ve gezmede baya işinize yarayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here