PAYLAŞ
Zagreb Gece Hayatı ve Eğlencesi

Zagreb Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi genelde Mantar Barlar ve Gece kulüplerinden geçer. Özellikle  Gornji Grad bölgesinde Tkalciceva Caddesi ve  Jarun BB Bölgesi şehrin gece hayatının en parlak yaşanılan yerlerdir. Burada çok sayıda gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence son hızı ile devam eder.

Zagreb Gece Hayatı

Bilindiği üzere Zagreb  şehri Hırvatistan’ın başkenti ve yaklaşık 1 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehridir. Şehirde son 10 yılda gece hayatına büyük bir ilgi vardır. Burada çok sayıda gece mekanı bulunur. Kendine özgü gece eğlencesi ile buraya gelenleri harika bir eğlence sunmaktadır. Burada şöyle bir felsefe vardır. Bu şehre gelmişseniz mutlaka eğlenmeniz gerekir. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına bakalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Zagreb Gece Hayatı ve Eğlencesi

ZAGREB GECE HAYATI VE GECE KULÜPLERİ

Zagreb Gece Hayatı ve Gece Kulüpleri

Piranha

Piranha

Şehrin harika mekanların başında burası gelmektedir. Sabha kadar açık olan bu mekanda harika Hırvat kızların dansları ile kendinizden geçiyorsunuz. Harika bir gece yaşamak isteyenlerin adresidir.

Adres: Matije Ljubeka b.b. Jarun, Zagreb 10000, Hırvatistan

Telefon:  385 1 3832837

Aquarius Club

Aquarius Club

Uluslararası alanda isim yapmış bir kulüptür. Buraya dünyanın birçok yerinde gelen turistlerin akın ettiği bir yerdir. Harika müzik ve içeceklerle güzel bir gece yaşayabilirsiniz.

Adres: b. b.,, Aleja Matije Ljubeka, 10000, Zagreb, Hırvatistan
Telefon: +385 1 3640 231

Gallery Dance Club

Gallery Dance Club

Şehrin hatta ülkenin en popüler ve gözde mekanlarından biridir. Hatta en başından gelir. Ülkede ne kadar ünlü varsa bu mekanda görmeniz mümkündür. Bu mekana giderken şık bir elbiseniz olması lazım. Bunun dışında yüz kontrolü yapılıyor. Giriş ücreti de var. Tabi fiyatlarda tuzlu olmaktadır.

Adres: Aleja Matije Ljubeka, 10000, Zagreb, Hırvatistan
Telefon: +385 99 444 2444

Hemingway Lounge Bar

Hemingway Lounge Bar

Alkol almadan sabha kadar dans edebileceğiniz tek mekan burasıdır. Harika bir ortamı var. Harika müzikler çalınmaktadır.

Adres: Trg maršala Tita 1, 10000, Zagreb, Hırvatistan
Telefon: +385 1 4854 176

Boban

Boban

Sabahlara kadar canlı müzik eşliğinde dans edebileceğiniz bir disco kulübüdür. Harika bir gece yaşamak isteyenler buraya uğrayabilir.

Adres: Gajeva ul. 9, 10000, Zagreb, Hırvatistan
Telefon: +385 1 4811 549

Jackie Brown

Jackie Brown

Şehrin en nezih mekanlarından biridir. Harika bir eğlence tarzı vardır. Buraya gelirseniz memnun bir şekilde ayrılacağınızdan eminim.

Adres: Nova ves 17, 10000, Zagreb, Hırvatistan
Telefon: +385 1 4860 241

Purgeraj

Purgeraj

Ülkedeki hipster eğlence tarzının  adresidir. Bu tarz eğlence sevenleri akın edeceği bir yerdir. Burada harika müzik ve gösterilerle size harika bir gece yaşatıyor.

Adres: Ribnjak ul., 10000, Zagreb, Hırvatistan
Telefon: +385 1 4829 253

Sirup

Sirup

Bu mekanı görür görmez aklıma Almanya başkenti Berlin Gece hayatı geldi. Gitmişseniz mutlaka hatırlarsınız. Orada bulunan gece mekanları eski yapılardan meydana geliyordu. İşte Sirup’da böyle bir mekan Eski bir fabrikanın restore edilmesi ile hizmette açılmıştır. Dışarıda bakıldığında eski bir yapı gibi gözükebilir. Fakat içerde harika bir gece eğlencesi bulunuyor.

Adres: Koturaška ul. 1, 10000, Zagreb, Hırvatistan
Telefon: +385 91 945 0037
Zagreb Gece Hayatı ve Gece Eğlencesi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here