Altınkum Plajı Nerede, Nasıl Gidilir

Aydın ilinin Didim ilçesinde bulunan Altınkum Plajı 500 metre uzunluğa 15 metre genişliğe sahiptir.

Altınkum Plajı

Altın sarısı kuma, masmavi denize sahip olan Altınkum Plajı sıcak ve bunaltıcı günlerin vazgeçilmezidir. Yaz aylarının sıcak ve bunaltıcı havasına rağmen Altınkum Plajı Denizi her daim serin sulara sahiptir. Plajın çevresinde çeşitli beach club ve kafeler bulunmaktadır. Bunlar dışında plaj üzerinde birçok işletme de bulunmaktadır.

Altınkum Plajı Nerede

Altınkum Plajı Aydın ilinin Didim ilçesinde yer almaktadır.

Nasıl Gidilir

Altınkum plajına toplu taşıma araçları ile ulaşmak için ilk olarak Aydın terminalinden Didim’e kalkan dolmuşlara binip Didim’e ulaşmalısınız. Daha sonra Didim’den Altınkum beldesine giden dolmuşlar ile Altınkum plajına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile ise plaja ulaşmak için Didim’e gidip Didim şehir merkezinden Altınkum tabelaları takip ederek plaja ulaşabilirsiniz.

Göz at;

 1. Altınkum Nerede, Nasıl Gidilir?
 2. Altınkum Otelleri ve Altınkum Otel Fiyatları
 3. Altınkum Plajı Nerede, Nasıl Gidilir
 4. Didim Otelleri ve Didim Otel Fiyatları
 5. Aydın Otelleri ve Aydın Otel Fiyatları
 6. Aydın’da Gezilecek 10 Yer
 7. Didim Nerede, Nasıl Gidilir
 8. Didim Gece Hayatı
 9. Didim
 10. Aydın Gezi Rehberi

1 Yorum

 1. Didim’de sizin sayenizde bu güzel plajın yolunu buldum çok teşekkür ediyorum birde şöyle bir şeye daha vesile oldunuz, plajın adı altınkum olduğundan internette arattım ama birden yaşadığım şehir olan İstanbul’da bir plaja denk geldim onun da adı sarıyer altınkum kadınlar plajıymış http://kadinlarplajiservisi.com/ bu siteden girdim 1-2 kere gittim gerçekten didimi aratmadı ve şehrin içinde de tatil yapıyorum hepsinde payınız çok büyük teşekkürer,yazılarınızı merakla bekliyoruz. 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz