Amasra Otelleri ve Amasra Otel Fiyatları

Karadeniz’in tatil beldesi Amasra’da bulunan otel ve otel fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız veya eklemek istediğiniz bir şey olursa yorum kısımda bizimle paylaşabilirsiniz.

Amasra Otelleri

Amasra, Bartın ilimize bağlı 4 ilçesinden biridir. İlçe şehir merkezine 17 km uzaklıktadır.  Amasra ilçesi; bir liman, turizm, tarih ve kültür kentidir. İlçemize gelenler hayret ediyor. İlçemiz Batı Karadeniz Bölgemizin hayat damarıdır. Bu nedenle her yıl çok sayıda ziyaretçi çekmektedir.

Göz at ;

 1. Amasra Gezilecek Yerler
 2. Amasra Plajı
 3. Amasra Müzesi
 4. Amasra Otelleri ve Amasra Otel Fiyatları
 5. Amasra Kalesi
 6. Amasra Nerede, Nasıl Gidilir
 7. Amasra Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 8. Amasra Ağlayan Ağaç
 9. Amasra Fatih Camii
 10. Amasra Tavşan Adası
 11. Amasra Çekiciler Çarşısı
 12. Bartın Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 13. Bartın Gezilecek Yerler
 14. Bartın’da Gezilecek 10 Yer
 15. Bartın Gece Hayatı
 16. Bartın’ın İlçeleri
 17. Amasra Gezilecek Yerler
 18. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 19. Bartın Otelleri ve Bartın Otel Fiyatları
 20. Bartın Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu

Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Amasra ilçemizde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk 8 tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Amasra Otel Fiyatları

1-Sunset Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı İnkumu beldesinde bulunur. Plaja oldukça yakın bir konumda yer alır. Odaları dağ ve deniz manzaralı olup bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kirazlar Suite Hotel: Bartın-Amasra’da hizmet veren Kirazlar Suite Hotel,  Yemyeşil bir doğanın kucağında konuklarına harika hizmet vermektedir. Huzurlu bir tatil için burası doğru adrestir. Buraya gönül rahatlığı içinde gelip konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 290-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Amasra Diamond Hotel: Bartın’ın Amasra ilçesinde hizmet veren bu otel, tüm yıl açık olup bünyesinde harika hizmet çeşitleriyle konuklarını memnun etmektedir. Bir yaz tatili için burası uygundur. Odaları da oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sahil Butik Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Turgut Işık Caddesi üzerinde bulunur. Amasra Büyük Liman Plajı’na 200 m yürüme mesafesinde yer alır. Deniz manzaralı bir konforlu bu tesis konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 250-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Günter Seher Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kaleşah Mahallesi Side Yolu Caddesi üzerinde bulunur. Denize oldukça yakın bulunan otel, plaja sadece 1 km uzaklıkta bulunur. Yeşilin ve mavinin kucaklaştığı harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik 200-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Sardinia Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Küçük Liman Caddesi üzerinde bulunur. Amasra Kemere Köprüsü’ne 100 metre, Küçük Liman Plajı’na 300 metre uzaklıkta bulunur. Burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 195-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Grand Kirazlar Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Bakacak Mevkinde bulunur. Otel, konuklarını tamamen ağaç işleri ile düzenlenmiş otantik bir ortamda ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 190-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Grand Asiye Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Birbirinden güzel ve şık 34 odasıyla konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 190-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Kristal Butik Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Çekiciler Sokakta bulunur. Tesis;  marinaya 200 metre, Amasra Kemere Köprüsüne 000 metre ve Amasra Büyük Liman Plajı’na 300 metre uzaklıktadır. Burada konaklamak için gecelik 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Amasra Ayışığı Pansiyon: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Turgut Işık Caddesi üzerinde bulunur. İlçenin tam merkezinde denize sıfır bir konumda yer alır. Buraya sevdiklerinizle gelip deniz, kum ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 60-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sesamos Pansiyon: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Tahir Hoca Sokak, No:3’de bulunur. Burada konaklamak için gecelik 60-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Bedesten Otel: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Amiral Celal Eyicioğlu Caddesi üzerinde bulunur. Dağ ve deniz manzaralı harika odalarında huzur bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Karadeniz Pansiyon: Bartın’ın Amasra ilçesine bağlı Kum Mahallesi, Barış Sokak, No:5’de bulunur. Bütün odalarında harika dağ ve deniz manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bunlar dışında Amasra merkezi, Çakraz, İnkumu ve Güzelcehisar beldelerinde konaklayabilirsiniz. Burada çok sayıda konaklama alanı bulunmaktadır.

Göz at;

 1. Bartın Gezi Rehberi
 2. Bartın’da Gezilecek 10 Yer
 3. Bartın Gece Hayatı
 4. Bartın Otelleri ve Bartın Otel Fiyatları
 5. Bartın’ın İlçeleri
 6. Ulus Gezi Rehberi
 7. Amasra Gezi Rehberi
 8. Amasra Otelleri ve Amasra Otel Fiyatları
 9. Kurucaşile Gezi Rehberi
 10. Çakraz Otelleri ve Çakraz Otel Fiyatları
 11. Çakraz Gezi Rehberi
 12. Karadeniz Otelleri ve Karadeniz Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here