Atabarı Kayak Merkezi Nerede, Nasıl Gidilir & Konaklama İmkanları

Artvin il sınırları içerisinde bulunan Atabarı Kayak Merkezi, 2200 metre rakımlı Mersivan Dağında bulunan ve kışın içinizi ısıtacak harika bir yerdir.

Atabarı Kayak Merkezinde her seviyeye uygun pistler bulunmaktadır. Ayrıca kayak merkezi her türlü imkanlara sahiptir. Kayak sezonu aralık ayında başlamaktadır. Kayak keyfini doyasıya çıkarmak istiyorsanız gezinize Atabarı Kayak Merkezini de dahil edebilirsiniz. Burada sevdiklerinizle sömestr tatilinde gelip harika zaman geçirebilirsiniz. Ben kayak yapmayı bilmiyorum ya da korkuyorum fakat kaymak istiyorum diyorsanız burası kesinlikle sizin doğru adrestir. Bu kış kimseye randevu vermeyin deriz.

 Atabarı Kayak Merkezi Nerede?

Atabarı Kayak Merkezi, Artvin il merkezine bağlı Ballıüzüm Köyünde bulunur. İl merkezine yaklaşık 17 km uzaklıkta bulunur.

Atabarı Kayak Merkezi Nasıl Gidilir?

Buraya ulaşmak için kent merkezden tur servisleri bulunur. Bu servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da şahsi aracınızla tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Atabarı Kayak Merkezi  Konaklama İmkanları

Burada konaklama için evler bulunur. Yine şehir merkezine yakın olduğundan dolayı şehir merkezinden de konaklama ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here