Susanoğlu Nerede, Nasıl Gidilir?
Susanoğlu Nerede, Nasıl Gidilir?

Atakent-Susanoğlu Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap vermek amacıyla bu yazıyı kaleme aldık. Ayrıca Atakent-Susanoğlu hakkındaki izlenimlerimizi de aktarmak istiyorum.

Atakent-Susanoğlu,  Mersin’in Silifke ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi akın eder. Buraya gelen turistler muazzam bir tatil keyfi yaşarlar. Özellikle Upuzun sahili, altın sarısı kumu ile turistlere harika bir yaz tatili yaşatmaktadır.

Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik alanı bulunur. Bunun dışında deniz, kum ve güneş üçlüsünü sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Susanoğlu Nerede, Nasıl Gidilir?

Susanoğlu, Mersin’in Silifke ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Mersin’i Antalya’ya bağlayan D-400 karayolu üzerinde bulunur. Susanoğlu, Mersin il merkezine yaklaşık 90 km, Adana il merkezine ise 155 km uzaklıkta bulunur. Ayrıca Susanoğlu – Silifke arası 11 km.’dir. Buraya ulaşmak için önce Silifke’ye buradan servislerle Susanoğlu beldesine ulaşım sağlanır.

Göz at;

  1. Susanoğlu Otelleri ve Susanoğlu Otel Fiyatları
  2. Silifke Otelleri ve Silifke Otel Fiyatları
  3. Mersin Otelleri ve Mersin Otel Fiyatları
  4. Silifke Gezi Rehberi
  5. Silifke Gece Hayatı
  6. Mersin Gezi Rehberi
  7. Mersin Gece Hayatı
  8. Mersin’de Gezilecek 10 Yer

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here