gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Atakum Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Bar cafe ve diskolardan geçer. Burada birçok gece kulübü bulunur. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlence zirvede olmaktadır.

Atakum Samsun’un merkez ilçesidir. 2009 yılında Samsun  merkezinden ayrılarak ilçe olan Atakum ilçesi Samsun merkezinde yer almaktadır. Tarihi ve doğal güzelliği ile dikkat çeken Atakum ilçesi daha çok sahilleri ve plajları ile ön plana çıkmaktadır.

Bu nedenle her yıl buraya birçok turist gelmektedir. Turistin geldiği yerde gece hayatında bahsetmesek olmaz herhalde. Atakum gece hayatı oldukça parlak geçmektedir..

Zaten Samsun ilimizin gece hayatı da daha çok Atakum bölgesinde yoğunlaşmıştır. Özellikle sahil kenarında birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda günün kararması ile başlar. Sabahın ilk ışıklarına kadar tüm hızı ile devam eder.

Burada gece hayatı oldukça renkli geçmektedir. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Burada ilginç bir anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here