Atakum Otelleri ve Atakum Otel Fiyatları
Atakum Otelleri ve Atakum Otel Fiyatları

Atakum Otelleri ve Atakum Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yardımcı olacağını umuyoruz. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Atakum Samsun’un merkez ilçesidir. 2009 yılında Samsun  merkezinden ayrılarak ilçe olan Atakum ilçesi Samsun merkezinde yer almaktadır. Tarihi ve doğal güzelliği ile dikkat çeken Atakum ilçesi daha çok sahilleri ve plajları ile ön plana çıkmaktadır.  Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda iş ve turistik amaçlı ziyaretler gerçekleşmektedir. Buraya gelen biri konaklama açısından pek sıkıntı yaşamaz. Çünkü şehrin birçok bölgesinde ve her bütçeye uygun konaklama yeri bulunur. Size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Atakum Otelleri ve Atakum Otel Fiyatları

1-Pelit Otel: Samsun’un Atakum ilçesine bağlı Körfez Mahallesi, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunur. Şık ve konforlu harika odalarında müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 310-700 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Marin Butik Otel: Samsun-Atakum’da yer alan bu otel, Denizin hemen yanı başında konumlanıp konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-My Suite Residence: Samsun’un Atakum ilçesinde konuklarına hizmet veren bu residans, Lozan Parkı, Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Denizkızı Parkı gibi popüler yerlere yakın bir yerde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 260-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kadhırga Hotel: Samsun’un Atakum ilçesinde hizmet veren bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Bu otel,  30 oda – 60 yatak kapasiteli olup her yıl çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Janti Boutique Hotel: Samsun-Atakum ilçesinde konuklarına harika hizmetler sunan bu otel, 1989 yıllından berri konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Atakum Ucuz Otelleri

1-Sun Residence Apart Evler: Samsun’un Atakum bölgesinde konuklarını ağırlayan bu apart daireler, plaj alanına oldukça yakın bir konumda bulunur. Oldukça temiz ve ferah bir ortamı bulunur. Burada konaklamak için gecelik daire fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Samsun Otel Sweet Home: Samsun’un Atakum ilçesine bağlı Güzelyalı Mahallesinde bulunur. Deniz manzaralı odalarıyla harika hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Akademi Butik Otel: Samsun’un Atakum bölgesinde konuklarını ağırlayan bu otel, Atakum sahiline oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada ev konforunda harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Suw Hotel: Samsun’un Atakum ilçesinde, denize oldukça yakın bir konumda misafirlerini ağırlayan bu otel, yıl boyunca açık olup hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Cağaloğlu Plus Boutique Hotel: Samsun’un Atakum bölgesinde yer alan bu otel, konuklarına ev konforunda bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Sahile oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here