Ayder Yaylası Otelleri ve Ayder Yaylası Otel Fiyatları

Ayder Yaylası Otelleri ve Ayder Yaylası Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

Ayder Yaylası Otelleri

Rize ili, Çamlıhemşin ilçe sınırında bulunan Ayder Yaylası, 1300’lü yıllarında Halalılar tarafında kurulmuştur. Rakımı 1350 metre olan yaylada yaz kış kar bulunur. Burası hem doğa turizmi hem de kaplıca turizmi olduğundan dolayı buraya her yıl çok sayıda kişi ziyaret etmektedir.

Göz at ;

  1. Rize Gezilecek Yerler
  2. Rize Gece Hayatı
  3. Rize’de Gezilecek 10 Yer
  4. Rize Hangi Bölgede,Nereye Bağlı ve Nüfusu
  5. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Ayder Yaylası
  7. Ayder Yaylası Otelleri ve Ayder Yaylası Otel Fiyatları
  8. Kaçkar Dağları Milli Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
  9. Rize Otelleri ve Rize Otel Fiyatları
  10. Rize Nerede?

Karadeniz Bölgesinde yayla denilince akla gelen ilk yerlerden biridir.  Burada birçok farklı etkinlik ve organizasyon gerçekleşmektedir. Yaz aylarında burası yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olmaktadır.

Buraya gelen turistler konaklama yönünde pek sıkıntı çekmezler. Çünkü yaylada birçok otel ve pansiyon bulunur. Fakat size tavsiyeme buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Ayder Yaylası Otel Fiyatları

1-Kaçkar Resort: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur.Doğanın kalbinde bulunan bu otelin manzarası oldukça dikkat çekicidir. Etrafında hiçbir tesisin olmaması huzur vericidir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gidip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.

Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Otel Ayder Yaylasına giderken yol üzerinde bulunur. Kesinlikle standartların üstünde bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-1000 TL arasında değişmektedir.

2-Ayder Doğa Resort: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Doğanın kalbi, yeşilin her tonunu gözler önüne seren yaylada bulunur. Odaları harika manzaralı olup insanlara huzur vermektedir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 570-800 TL arasında değişmektedir.

3-Villa de Pelit: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Bu konaklama yeri iç ve dış dekorasyonu çok ince bir işçilikle inşa edilmiştir. Otantik taş ve ahşap dokusu ile görenleri baya şaşırtmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 520-700 TL arasında değişmektedir.

4-Ayder Ümit Otel: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Bulunduğu ortamın doğal yapısıyla uyumlu ahşap bir binada konuklarını ağırlamaktadır. Tesis yıl boyunca konuklarını harika hizmetlerle ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 460-650 TL arasında değişmektedir.

5-Ayder Elizan Hotel: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Geleneksel mimariye bağlı kalarak otantik taş ve ahşap mimarisiyle inşa edilmiştir. Harika manzarası bulunur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-600 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan konaklama yerlerine bakalım.

1-Ayder Yaylacı Otel: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Ev konforunda sevdiklerinizle birlikte burada kalıp harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-350 TL arasında değişmektedir.

2-Seyr-i Cennet Dağ Evleri Otel: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. 1990 yıllından günümüze kadar konuklarını en iyi şekilde hizmet vermektedir. Bütün odaları harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-320  TL arasında değişmektedir.

3-Ayder Şelale Dağ Evi: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Bölgenin yapısına uygun 3 otantik binada konuklarını ağırlamaktadır. Dağ ve nehir manzaralı terasında oturup saatlerce manzarayı izleyebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-330 TL arasında değişmektedir.

4-Gelgör Otel: Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylasında bulunur. Çam ormanlarıyla kaplı harika bir konumda bulunur. Tüm odaları ve terası harika bir manzaraya sahiptir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-350 TL arasında değişmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz