Basmane Otelleri ve Basmane Otel Fiyatları
Basmane Otelleri ve Basmane Otel Fiyatları

Basmane Otelleri ve Basmane Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahat konaklamalarınızda size yardımcı olur.

Basmane, İzmir’in Konak ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Burada gezilip görülecek birçok tarihi yapı ve doğal güzellik alanı bulunur. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda kişi iş ve gezi amaçlı bu semtte uğrar. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü semtin birçok noktasında otel ve pansiyon bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Basmane Otelleri ve Basmane Otel Fiyatları

1-Oğlakçıoğlu Park City Hotel: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Basmane semtinde bulunur. İzmir Uluslararası Fuarı’na sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Ayrıca çarşı ve sahile de oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Grand Corner Boutique Hotel: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Basmane semtinde bulunur. 2012 yıllında hizmette giren bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Otel Ege: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Basmane semtinde bulunur. Hem iş hem de seyahat amaçlı ziyaretler için tercih edilen bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Piano Hotel: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Basmane semtinde bulunur. 1965 yıllından berri konuklarını ağırlayan bu otel, 2017 yıllında isim değişikliğine gitmiştir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Zeybek Hotel: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Basmane semtinde bulunur. Yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Ev konforunda bir konaklama için burayı tercih edebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Basmane Ucuz Otelleri

1-Akpınar Hotel Basmane: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Basmane semtinde bulunur. Hem iş hem de turistik seyahat amacıyla şehre gelenler bu oteli tercih edebilir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-80 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Güzel İzmir Oteli: İzmir Konak’ta bulunan bu otel, tarihi İzmir Basmane Tren Garı ve Metro İstasyonu’na sadece 100 metre uzağında bulunuyor. Burada konaklamak için gecelik 60-90 tl arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

3-Fındık Pansiyon: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Basmane semtinde hizmet veren Fındık pansiyon, yıl boyunca konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 70-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Olimpiyat Otel İzmir: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Basmane semtinde bulunur. Basmane-İzmir Tren İstasyonu’na oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-110 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Çiçek Palas Otel: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Basmane semtinde bulunur. Ev konforunda ve sıcaklığında bir konaklama keyfi için burası tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Basmane Otelleri ve Basmane Otel Fiyatları
  2. Konak Otelleri ve Konak Otel Fiyatları
  3. Konak Gezi Rehberi
  4.  Konak Gece Hayatı
  5. İzmir Gezilecek Yerler
  6. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
  7. İzmir Gece Hayatı
  8. İzmir Otelleri ve İzmir Otel Fiyatları
  9. İzmir Balayı Otelleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here