Bayrampaşa Otelleri ve Bayrampaşa Otel Fiyatları
Bayrampaşa Otelleri ve Bayrampaşa Otel Fiyatları

Bayrampaşa Otelleri ve Bayrampaşa Otel Fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap mahiyetinde bu yazıyı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz.

Bayrampaşa, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçedir. Burada birçok tarihi yapı bulunur. Özellikle burada bulunan çiftlikler oldukça popülerdir. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi buraya gelmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok konaklama yeri bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Bayrampaşa Otelleri ve Bayrampaşa Otel Fiyatları

1-Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa Hotel: İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde yer alan Golden Tulip İstanbul Bayrampaşa Hotel, 5 yıldızlı bir otel olup toplam 169 odası bulunur. Odaların hepsi birbirinden şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Wish More Hotel İstanbul: İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde yer alan Wish More Hotel İstanbul, 5 yıldızlı lüks bir otel olup toplam 198 şık ve konforlu odası bulunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 350-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Lionel Hotel İstanbul: Atatürk Havalimanı’na 10 km uzaklıkta yer alan Lionel Hotel İstanbul, 5 yıldızlı bir otel olup hem iş hem de tatil için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde harika hizmet olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 330-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Grand Hotel Seferoğlu: İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Grand Hotel Seferoğlu, konuklarına ev konforunda hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde huzur ve rahatlık adına ne arasanız mevcuttur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ramada Encore İstanbul: İstanbul Bayrampaşa’da bulunan Ramada Encore İstanbul, 4 yıldızlı bir otel olup toplam 128 odası bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte rahat bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Marnas Hotels: İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde yer alan Marnas Hotels, deniz manzaralı odaları, sauna ve fitness merkeziyle konuklarına muazzam bir konaklama keyfi sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bayrampaşa Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz