Belek Otelleri ve Belek Otel Fiyatları

Akdeniz’in Önemli tatil beldelerinden biri olan Belek’te bulunan oteller ve otel fiyatları hakkında bir yazı ele alacağız. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Belek, Serik ilçesinin en çok dikkat çeken beldesidir. Tatil beldesi olan Belek 22 km uzunluğundaki kıyı şerdi ile tatilcilerin gözde yerlerindendir. Turizm açısından önemli bir bölge olan Belek beldesi lüks otelleri ve çağdaş tesisleri ile ünlüdür. Ayrıca Belek’te bulunan lüks otellerin en önemli özelliği golf sahalarına sahip olmasıdır. Buraya gelen ziyaretçilerin konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmezler. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Belek Beldesinde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk sekiz tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Belek Otelleri ve Belek Otel Fiyatları

1-Adam & Eve Hotel: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semti İskele Mevkinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan Adam & Eve Hotel, bünyesinde başta havuz ve spa merkezi olmak üzere çok sayıda farklı hizmet bulunur. Buraya sevdiğinizle gelip harika balayı tatili yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1500-3000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Oldukça şık ve konforlu bir mekan olup size harika bir tatil keyfi sunar.

2-Susesi Luxury Resort: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semti İskele Mevkinde bulunur. Tesis, muhteşem mimarisi ve göl evleri ile konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde eğlence, huzur ve tatil adına ne ararsanız elinizin altında durmaktadır. Hayalinizdeki tatili yaşamak için buraya gelmelisiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1100-1850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kempinski Hotel The Dome: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semtinde bulunur. 157 oda ve 18 villa ile konuklarına hizmet vermektedir. 5 Yıldızlı olan otel bünyesinde Havuzlu villalar ve golf sahaları bulunur. Burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 750-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Regnum Carya Golf & Spa Resort: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Üçkum Tepesi Mevkiinde bulunur. 5 yıldızlı olan bu otelin gecelik fiyatı yaklaşık olarak 1000-1050 TL arasında değişmektedir. Şık ve konforlu bu mekanda sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi sürebilirsiniz.

5-Rixos Premium Belek:  Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semtinde bulunur. Harika iç ve dış deklarasyonu ile konuklarına hizmet vermektedir. Harika bir manzaraya sahip otelin bünyesinde açık ve kapalı havuz bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 750-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Calista Luxury Resort: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semtinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan bu lüks otel 5 yıldızlı olup geceliği yaklaşık olarak 600-990 TL arasında değişmektedir. Otelde bulunan tesiste sörf ve yelkencilik okulu bulunmaktadır. Bu şık otelde sevdiklerinize unutamayacağınız bir tatil yapabilirsiniz.

7-Limak Hotels Atlantis: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek-İleribaşı mevkiinde yer alır. Denize sıfır bir konumda yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde harika hizmetler yer alır. Buraya sevdiğinizle gelip hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Huzurlu bir tatil için bu mekanı seçebilirsiniz. 5 yıldızlı şık ve konforlu bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Sueno Hotels Golf Belek: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semtinde bulunur. Bu otelde 174 oda bulunmaktadır. 5 yıldızlı bu lüks otelin bünyesinde birçok farklı etkinliğe hizmet eden mekanlar bulunur. Bu otelin geceliği yaklaşık olarak 500-550 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Limak Arcadia Golf Resort: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semti, İskele mevkiinde bulunur. 5 yıldızlı bir tesis olup harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik 50-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Titanic Deluxe Belek: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek Semti, Üçkum Tepesi Mevkiinde bulunur. Mam ormanının içinde, nehire sıfır konumda bulunur. Tesis bünyesinde 9 adet yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 65-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Susesi Luxury Resort: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semti, İskele mevkiinde bulunur. Belek’e 2 km, Antalya Havalimanı’na 35 km ve Antalya şehir merkezine 40 km uzaklıktadır. Lüks ve harika manzaralı odalarıyla konuklarına hizmet vermeye devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik 75-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Ela Quality Resort Belek: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semti, İskele mevkiinde bulunur. Denize sıfır konumda bulunan tesisin bünyesinde çok sayıda farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik 75-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sueno Hotels Golf Belek: Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek semtinde bulunur. Tesiste toplam 174 oda bulunur. Tesis bünyesinde başta açık ve kapalı havuz olmak üzere birçok hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here