Biga Otelleri ve Biga Otel Fiyatları
Biga Otelleri ve Biga Otel Fiyatları

Çanakkale il merkezine yaklaşık 84 km uzaklıkta yer alan şirin ilçe olan Biga’da yer alan otelleri ve bu otel fiyatları hakkında izlenim ve gözlemlerimizi aktarmak istiyorum. Şöyle ki;

Biga; Çanakkale ilinin en büyük ilçesi olma özelliğine sahiptir. Biga ilçe merkezinden geçen ve ilçeye ortadan ikiye bölen Kocabaş Çayı ilçeye doğal bir güzellik katmaktadır.  İlçede gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Biga Otelleri ve Biga Otel Fiyatları

Köşdere Apart Biga: Çanakkale’nin Biga ilçesinde yer alan Köşdere Apart Biga, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya gelip ev konforunda bir hizmet yaşamak için gecelik oda fiyatı 200-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Biga Palas Hotel: Biga ilçe merkezine yaklaşık 1 km uzaklıkta yer alan Biga Palas Hotel; konuklarına harika ve keyifli hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Sedapark Otel: Çanakkale-Biga’da hizmet veren Sedapark Otel, konuklarına hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için ağırlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Edahan Otel: Biga ilçe merkezinde yer alan Edahan Otel, konuklarına ev konforunda hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Casa Grande Otel: Çanakkale’nin şirin ilçesi Biga’da yer alan Casa Grande Otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Biga Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here