gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bilecik Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde Cafe ve restoranlarda geçer. Bunun dışında az sayıda da olsa diğer mekanları bulunur. Bu mekanlarda eğlence geç saatlere kadar devam etmektedir.

Bilecik Eğlence Hayatı

Küçük bir Anadolu şehri olan Bilecik ilimizde Gece hayatı pek parlak değildir. halk bir şeyler yiyip içmek yada sohbet etmek amacı ile il ve ilçe merkezinde bulunan cafe ve restoranlara gitmektedir. burada ayrıca gece 1’e kadar açık olan şehir merkezinde bulunan Şelale Park tercih edilebilir.

Göz at ;

  1. Bilecik Gezilecek Yerler
  2. Bilecik’de Gezilecek 10 Yer
  3. Bilecik Gece Hayatı
  4. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Bilecik Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Bilecik Otelleri ve Bilecik Otel Fiyatları
  7. Bilecik Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Yine Bilecik manzaralı gökçem cafe de gençlerin sıkça uğradığı mekandır. Buraya yolunuz düşerse özellikle kent merkezinde bulunan mekanlara takılabilirsiniz. Onun dışında Şelale Parka gidip geç saatlere kadar sevdiklerinizle sohbet edebilirsiniz. İlimizde bulunan mekanlara gittiğinizde burada ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

2 YORUMLAR

  1. Bilecik’te üniversite okudum 5-6 yıl oluyor hiçbirşey yoktu gece hayatı adına Cafe ve restoranlarda buralar vardı ozman da fazla iyi değildi. Eskişehire işim düşünce dedim bileciğe bir bakayım 1 yıl olmadı gideli bir çok yer değişmiş, yeni cafeler vs açılmış şimdi üniversite şehri olaraktan kabul edilebilir.Gidilip görünmesi gerekli tavsiye ederim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here