Bozcaada Otelleri ve Bozcaada Otel Fiyatları

Önemli turizm merkezlerinden biri olan Bozcada’da bulunan oteller ve otel fiyatları hakkında izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Şöyle ki;

Bozcaada Çanakkale ilinin ada ilçesidir. Bozcaada ülkemizin en büyük üçüncü adası olma özelliğine sahiptir. Bozcaada eski zamanlara dayanan tarihi, kendine özgü mimari yapıları, masmavi denizi ve doğal güzelliği ile gelenleri kendine hayran bırakmaktadır. Buraya yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Bozcaada ilçemizde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Bozcaada Otelleri ve Bozcaada Otel Fiyatları

1-Aspava Otel Bozcaada: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Alaybey Mahallesi, Değirmenler Sokakta bulunur. Harika bir manzarası bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 300-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Esinti Otel Bozcaada: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi Kıymet Sokakta bulunur. Adanın Rum Mahallesinde yer alan otelde 8 harika oda bulunur. Burada gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kamelya Otel: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Alaybey Mahallesi Kumkuyu Mevkiinde bulunur. Yaz aylarında en çok tercih edilen konaklama yerlerinden biridir. Harika bir manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kalais Otel: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Caddesi üzerinde bulunur. Dört mevsim boyunca harika manzarası ve konforuyla konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-9 Oda Boutique Hotel: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi 20 Eylül Caddesi üzerinde bulunur.  içi modern, dışı geleneksel mimaride etkilenen harika bir yerdir. Burada gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 240-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Hanımeli Otel: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Alaybey Mahallesi, Muratbey Sokakta bulunur. Denize oldukça yakın olup burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Evren Butik Otel: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesinde bulunur.  En yakın plaj, tesise 20 metre uzaklıkta bulunur. Burada harika manzara eşliğinde konaklama fırsatı yakalayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Risus Otel: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Eski Rum Mahallesinde bulunur. Bozcaada Kalesi manzaralı bir terasa sahip bu otelde güzel vakit geçirebilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik 150-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Vitis Hotel: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Alaybey Mahallesi, Boruzan Sokakta bulunur. Eski bir ev yıkılarak yapılan bu otel her yıl çok sayıda misafir ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 150-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Athenada Otel: Çanakkale’nin Bozcaada ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi, 20 Eylül Caddesi üzerinde bulunur. Denize yaklaşık 50 metre uzaklıkta bulunur. Burada dört mevsim boyunca konforlu ve huzurlu bir şekilde konaklama imkanına sahip olabilirsiniz.Burada konaklamak için gecelik 160-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here