Burc Beach

Boğaziçi Üniversitesi mezunların tesisi olan Burc Beach İstanbul ilimizin Sarıyer ilçesine bağlı Karadeniz’in incisi Gümüş dere’de bulunuyor. Harika bir plaj yeri olan Burc Beach yerli yabancı birçok kişinin akın ettiği yerdir.

Burc Beach

Boğaziçi Üniveristesi mezunlarına açılan bu plaj daha sonra ücret karşılığında halka da açıldı. 2001 yıllından berri hizmet eden bu plaj ziyaretçi akınına uğramaktadır. 2 km’lik kumsalı, Güneşleme terası 600 araçlık Geniş oto parkı, 150 kişilik cafe/bar, balıkçı restoranı tamamen ziyaretçilerin hizmetine göre tasarlanmıştır. Ayrıca bu plajda kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkânları mevcuttur.

Burc Beach Sarıyer

İstanbul dışına çıkamıyorsanız ve yazın İstanbul’da geçirmek istiyorsanız ah keşke şuan çeşme, bodrum veya Alanya da olsaydım diyorsanız hiç üzülmeyin size çok güzel bir haberimiz var. en az çeşme bodrum kadar güzel bir plaj biliyorum. Bu plaj hem de İstanbul’un içinde sevdiklerinizi yanınıza alıp bu plaja gelebilirsiniz. Plajda güneş, kum ve deniz üçlüsünü en güzeli bulunmaktadır. Ayrıca burada birçok etkinlik de bulunmaktadır. Gece burası çok renklenmektedir. Müzik ve dans ile eğlencenize lezzet katar.

Burc Beach Nerede

Nerede: Kilyos Yolu Üzeri, Gümüşdere Mevkii Sarıyer/İstanbul

Ziyaret Saat ve günleri: Her gün 09.00 – 21.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ücret: Giriş ücreti 50 tl

Burc Beach İstanbul
Burc Beach Gümüşdere
Burc Beach’de Deniz Keyfi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here