Hangi burç nerede tatil yapmalı İşte burcunuza göre tatil önerileri.

Yaz tatilin gelmesi ile birlikte tatile gitmek istiyorum. Ama nasıl bir tatil yapacağıma karar veremiyorum. Çok kararsızım diyorsanız. Burcunuza göre bir tatil seçebilirsiniz. İşte burçlara göre Tatil önerileri

1-KOÇ

Koç Burcu diğer burçlarından ayıran bir özellik var. Bu burçta olan insanlar cesaret ve girişimcilik ruhları ile bilinir. Yeni yerler keşfetmeyi severler. Daha ekstrem spor dallarını ve doğa ile mücadele etmeyi severler. dağcılık, rafting, yamaç paraşütü gibi sporlar yapmayı tercih eder. Ayrıca yemeğe de çok düşkündürler. Bunlar için en uygun tatil önerisi Yunanistan veya İtalya olabilir.

Yunanistan

2-BOĞA

Boğa burcu lüksü sever. Gittiği yerden elini sıcak sudan soğuk suya koymak istemeyecektir. Her şey önüne hazır olarak gelmesini ister. Gittiği mekanlar çok lüks olmasını ister. Bunun için en uygun yer Kıbrıs olabilir.

Kıbrıs

3-İKİZLER

İkizler burcu çok hareketli olup enerjilerini boşaltmak isterler. Onlar için uyumayan tatil yerleri tercih ederler. Gittiği tatil yerinde hem tarihi yapısı olacak hem de deniz, kum ve güneş olacak. Sabah tatil yerlerini gezerken akşam denizde yüzebilecek. Her zaman bir güne birden fazla aktivite yapmaktan hoşlanırlar. Bunlar için Ülkemizde Ege veya Akdeniz Şehirleri yada hiç uyumayan şehir New York olabilir.

New York

4-YENGEÇ

Yengeç burcu Evcimen burcu olarak bilinir. Dışarı çıkmak istemez. Hele uzağa hiç gitmek istemez. Daha çok evde oturmak ister. Para harcamayı da sevmez. O tatil için çok yakın yerler ister. Hemen evime döneyim düşüncesi vardır. Etliye sütlüye pek karışmaz. Yalnızlığı da pek sevmez. Karadeniz yeşil yaylaları bunlar için ideal yerlerdir.

Karadeniz Yaylaları

5-ASLAN

Aslan burcunda olan insanlar için tatil demek popüler yerler keşfetmek, Popüler insanları tanımak ister. Gideceği yerde popüler bir yer olmalı. Bakımlı olup temiz ve entelektüel yerler seçerler. Hırslıdırlar. en iyi yerler için gerekirse aylarca para biriktirirler. Onlar için tatil önerisi İtalya olabilir.

İtalya

6-BAŞAK

Başak burcu meraklı, girişimci ve entelektüel bir kişiliğe sahiptir. Sürekli araştırıp öğrenmek ister. Gideceği yeri daha önceden birçok kez araştırıp öyle karar verir. O kumsalda uzanırken bile elinde okumak için bir şeyler olur. Yeni yerler yeni mekanlar tanımak ister. Bunun için İspanya ya da Fransa olabilir.

Fransa

7-TERAZİ

Terazi burcu çok sosyal bir burçtur. Daha çok kalabalık ortamları sever. Yalnızlıktan nefret eder. Tatil için büyük bir şehir ya da hareketli bir tatil beldesini seçer. Gece mekanlarını çok sever. Eğlencenin dibine kadar yaşayan bir burçtur. Bunlar için tatil yeri Portekiz olabilir.

Portekiz

8-AKREP

Akrep burcunda olan insanlar özel hayatlarına çok önem verirler. Onlar için tatil gizemli olmalı, araştırmak ve öğrenmek amaçlı omalı. Su kenarında kendilerini çok mutlu mesut hissederler. Bazen vilalarda kalırken bazende ormanda kamp kurabilirler. Öyle değişik huyları da vardır. Onlar için tatil yerleri Norveç yada Fas ve Cezayir olabilir.

Norveç

9-YAY

Yay burcunda olan insanlar tam bir gezgin tutkunudurlar. Onlar için yer fark etmez. yeter ki yeni yerler keşfetsinler. Daha çok uzak ve hiç bilinmeyen yerlere gitmek ister. İletişimleri iyidir. İnsanlarla çabucak kaynaşırlar. İspanya veya Macaristan bunlar için uygun tatil yerleri olabilir.

Macaristan

10-OĞLAK

Oğlak burcu daha çok dağılık bölgeleri sever. Meraklı olarak bilinen oğlaklar insanın geçmişinde bulunan antik kentleri merak eder. Daha çok ucuz ve masrafsız tatil yapmayı sever. Daha çok otantik mekanları sever. Lüks bir otel değilde otantik bir konak ya da bir otel tercih ederler. Onun için uygun tatil yerleri Tarihi dokusu korunmuş kentlere gidilebilir.

Roma

11-KOVA

Kova burcu plan yapmayı sevmez. Başını alıp çok uzak yerlere gitmek ister. Kapalı alanlar onu boğar. Özgür olmak istiyor. Sürprizler bekler hep. Kova burcu için uygun tatil yerleri Çin, Rusya veya İsveç olabilir.

İsveç

12-BALIK

Balık burcu romantiktik. Hatta Balık insanı iflah olmaz bir romantik tabiri kullanılır. Daha çok sanat ve aşk kokan yerleri sever. Sahilde romantik yürüyüş yapmak yada gün batımını seyretmeyi sever. Balık burcu olan insanlar daha çok deniz ve göl kenarını sever. Balık burcu için en uygun yer Akdeniz sahilleridir.

Almanya

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here