gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Burhaniye Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde çay bahçesi, cafe-bar, restaurant, gazino ve Discolar da geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Burhaniye; Balıkesir’e bağlı bir ilçedir. Aslında gece hayatı veya Burhaniye denilince akla ilk olarak Ören Köyü gelmektedir. Burhaniye denize kıyısı olmayan bir ilçe olmasına rağmen içinde bulunan Ören; birçok tarihi esere sahip, sessiz, sakin bir tatil köyüdür.

Burhaniye Eğlence Hayatı

Bu köy bir tatil köyü olduğundan dolayı gece hayatı baya parlak geçmektedir. Buraya her yıl binlerce turist akın etmektedir. Ören harika bir yerdir. Tertemiz suya ve ince kuma sahip Ören plajlarında denizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Özellikle temmuz ayında sıcak suya sahip bu bölgede harika bir tatil yapabilirsiniz. Sessiz, sakin yapısı ve temiz havası ile Ören ‘de çok güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Ayrıca Ören sokaklarında yürüyüş yapabilir, sakin ortamın tadını çıkarabilirsiniz. Geceleri ise burada bulunan Bar ve discolarda keyfinizce eğlenebilirsiniz. Bunun dışında Burhaniye merkezde yine gece hayatı için gece mekanları bulunur.

Bu mekanlarda eğlenebilirsiniz. Şimdi İlçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Göz at ;

  1. Burhaniye Gezilecek Yerler
  2. Burhaniye Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
  3. Burhaniye Gece Hayatı
  4. Burhaniye Otelleri
  5. Balıkesir Gezilecek Yerler
  6. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
  7. Balıkesir Gece Hayatı
  8. Balıkesir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  9. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları
  10. Balıkesir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here