Caddebostan Plajı Nerede, Nasıl Gidilir

İstanbul’un Kadıköy ilçesine bağlı Caddebostan semtinde bulunan Caddebostan Plajı toplam 950 metre uzunluğa sahip üç adet plajdan oluşmaktadır.

Caddebostan Plajları Caddebostan1, Caddebostan2 ve Caddebostan3 plajı olarak üç bölümden oluşmaktadır. 450 metre uzunluğunda kumsala sahip olan Caddebostan Plajı1 içinde bir cankurtaran kulesi, 62 adet büfe büfe, 500 adet şezlong, 500 adet şemsiye, 16 adet soyunma kabini ve 2 tane duş alanı bulunmaktadır. 350 metre uzunluğa sahip olan Caddebostan2 Plajında bir cankurtaran kulesi, 1 adet büfe, 500 adet şezlong 500 adet şemsiye, 2 adet duş alanı ve 16 soyunma kabini bulunmaktadır.

300 metre uzunluğa sahip olan Caddebostan3 Plajında ise bir cankurtaran kulesi, 1 adet büfe, 100 adet şezlong, 100 adet şemsiye ve 10 adet soyunma kabini bulunmaktadır. Her türlü imkâna sahip olan Caddebostan plajlarında denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Caddebostan Plajı Nerede

Caddebostan Plajı İstanbul’a bağlı bir İlçe olan Kadıköy ilçesinin Caddebostan mahallesinde yer almaktadır.

Nasıl Gidilir

Caddebostan Plajına toplu taşıma araçları ile ulaşmak için Kadıköy’den kalkan otobüsleri kullanmanız gerekmektedir. Özel aracınız ile ulaşmak için ise Bağdat Caddesinden düz gidip arka caddeye girip Migros’un yanındaki aradan 30 metre gittikten sonra plaja ulaşabilirsiniz.

Giriş ücreti

Caddebostan2 ve Caddebostan3 Plajlarının girişi ücretsizdir. Caddebostan1 Plajı girişinde ise 10 TL ücret alınmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here