Çamyuva Nerede, Nasıl Gidilir?
Çamyuva Nerede, Nasıl Gidilir?

Kemer ilçe merkezinin yaklaşık 7 kilometre güneyinde bulunan Çamyuva beldesi hakkında izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında Çamyuva Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına da cevap bulacağız.

Çamyuva, Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Bu tatil beldesine yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler sevdikleriyle birlikte huzurlu ve keyifli bir tatil imkanında yararlanıyorlar.

Çamyuva Gezi Rehberi

Çamyuva beldesinde gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Çamyuva denilince akla; muazzam doğal güzellikleri, plajı, denizi ve konforlu otelleri gelir. Kısaca Antalya’nın en popüler tatil beldesidir desek yanlış olmaz herhalde. Çünkü çoğu gezgin bu söylemi dillendirmektedir. Burada bulunan tatil köylerinde harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Çam ağaçları arasında huzur bulabilirsiniz. Yine plajlarında deniz, kum ve güneşin keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu belde Olimpos, Yanartaş ve Phselis tatil yerlerine de yakındır. Buraya kadar gelmişken bunları da ziyaret edin derim.

Çamyuva Nerede, Nasıl Gidilir?

Çamyuva, Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Antalya il merkezine yaklaşık 52 km, Manavgat ilçe merkezine ise 7 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için Antalya otogarından kalkan Kemer araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kemer merkezden buraya giden dolmuşlar bulunur. Ya da şahsi aracınızla Antalya’dan Kemer Kumluca istikametine doğru tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

 1. Çamyuva Otelleri ve Çamyuva Otel Fiyatları
 2. Yanartaş
 3. Çıralı Otelleri ve Çıralı Otel Fiyatları
 4. Phaselis Örenyeri
 5. Olimpos Mevkii Otelleri ve Olimpos Mevkii Otel Fiyatları
 6. Kemer Gezi Rehberi
 7. Kemer Gece Hayatı
 8. Kemer Otelleri ve Kemer Otel Fiyatları
 9. Antalya Gezi Rehberi
 10. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 11. Antalya Gece Hayatı
 12. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 13. Antalya Balayı Otelleri
 14. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here