gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Cenova Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı genelde küçük barlarda geçer. Bunun dışında şehir bir sanat şehri olduğundan dolayı geceleri; sanat galerileri, opera ve tiyatrolarda geçer. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar devam eder.

Cenova, İtalya’nın Ligurya Bölgesinde bulunan bir şehirdir. Bu şehir daha çok kültür ve sanat alanında ün yapmıştır. Cenova şehri harika bir kenttir. Özellikle sahil bir kent olması buraya her yıl birçok turist çekmeyi başarmaktadır.

Fakat İtalya’nın diğer şehirlerine göre biraz sönük kalmıştır. Cenova Gece Hayatına bakacak olursak; Cenova Gece hayatı bildiğimiz gibi pek de parlak geçmemektedir. Burada küçük çapta barlar bulunmaktadır. Bu barlarda sabah saatlerine kadar içki içip sohbet eden insanlara şahit olabilirsiniz.

Kenttin nüfus yaş ortalaması yüksek olduğundan dolayı gece hayatı sönük geçmektedir. Fakat şehirde bir üniversite bulunur. Üniversitenin açık olduğu tarihlerde gece hayatı hareketlenmektedir.

O zaman aralığında şehirde birçok mekan açılır. Onların gitmesi ile gece hayatı da sona erer. Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına göz atalım. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısımında bizimle paylaşın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here