Çıralı Otelleri ve Çıralı Otel Fiyatları

Çıralı Otelleri ve Çıralı Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

Çıralı Otelleri

Çıralı, Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı bir tatil merkezidir. Üç kilometrelik sahil şeridinde koruma altındaki deniz kaplumbağalarının üreme alanıdır. Ayrıca yaz sezonunda turistlerin sıkça uğradığı bir yerdir.

Deniz, kum ve güneş üçlüsünün harika bir şekilde yaşandığı bir alandır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü burada yeteri derecede konaklama alanları bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Göz at ;

 1. Antalya Gezilecek Yerler
 2. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 3. Antalya Gece Hayatı
 4. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 5. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 6. Manavgat Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir
 7. Antalya Hayvanat Bahçesi
 8. Antalya Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 9. Antalya Balayı Otelleri ve Antalya Balayı Otel Fiyatları
 10. Antalya Merkezden Hava alanına nasıl gidilir, ulaşım
 11. Patara Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 12. Konyaaltı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 13. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 14. Kaleiçi Otelleri ve Kaleiçi Otel Fiyatları

Çıralı Otel Fiyatları

1-Çıralı Hera Hotel: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur.  Otelde konuklarını memnun edecek bütün hizmetler mevcuttur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 630-950 TL arasında değişmektedir.

2-Baraka Houses: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur. Bu tesis plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 510-900 TL arasında değişmektedir.

3-Azur Hotel: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur.  Limon ağaçlarıyla çevrili bir bahçede konumlandırılmıştır. Plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler mevcuttur.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 510-850 TL arasında değişmektedir.

4-Arcadia Hotel:  Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur. 5 adet bungalov tipi, birbirinden bağımsız odalardan oluşmaktadır. Sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-750 TL arasında değişmektedir.

5-Lavanta Cottage: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur. Yerli bir aile tarafında işletilen bu mekan harika hizmetler sunmaktadır. Huzurun adresi diyebiliriz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 460-730 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Likya Yanartaş Apart: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur. Çam ve portakal ağaçlarıyla çevriliş bir bahçede konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-170 TL arasında değişmektedir.

2-Cemil’s Guest House: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur. Ev sıcaklığında size hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında değişmektedir.

3-Çıralı Flora Pansiyon: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur. Bütün odalarında dağ ve bahçe manzarası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında değişmektedir.

4-Tahta Villa Çıralı: Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Harika hizmetlerle misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 115-230 TL arasında değişmektedir.

5-Şahin Pansiyon Antalya’nın Kemer ilçesine bağlı Çıralı Beldesinde bulunur.Denize yaklaşık 200-300 metre uzaklıkta bulunur. Dört mevsim boyunca açık olup konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında değişmektedir.

Göz at;

 1. Çıralı Otelleri ve Çıralı Otel Fiyatları
 2. Çıralı Nerede, Nasıl Gidilir?
 3. Çamyuva Otelleri ve Çamyuva Otel Fiyatları
 4. Çamyuva Gezi Rehberi
 5. Yanartaş
 6. Phaselis Örenyeri
 7. Olimpos Mevkii Otelleri ve Olimpos Mevkii Otel Fiyatları
 8. Kemer Gezi Rehberi
 9. Kemer Gece Hayatı
 10. Kemer Otelleri ve Kemer Otel Fiyatları
 11. Antalya Gezi Rehberi
 12. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 13. Antalya Gece Hayatı
 14. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 15. Antalya Balayı Otelleri
 16. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here