Çolaklı Otelleri ve Çolaklı Otel Fiyatları
Çolaklı Otelleri ve Çolaklı Otel Fiyatları

Çolaklı Otelleri ve Çolaklı Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı hem iş hem de turistik amaçlı yaptığınız seyahatlerde size rehber görevi yapacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Çolaklı, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı bir turizm beldesidir. Buraya yaz sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü beldenin birçok noktasında otel, pansiyon ve günübirlik daireler bulunur. Size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Çolaklı Otelleri ve Çolaklı Otel Fiyatları

1-Royal Alhambra Palace: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan tesis, 60.000 m² lik alan üzerine kurulmuştur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu tesis 2012 yıllında hizmette açılmıştır. Otel bünyesinde Animasyon, canlı eğlence, canlı müzik, dans şovları, köpük partileri gibi harika faaliyetler yer alır. Burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1000-1450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Alba Royal Otel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan tesis, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde özel plaj alanı, yüzme havuzları ve  Akdeniz manzaralı geniş ferahlatıcı odaları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 1000-1400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Club Grand Side: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan tesis, Side Müzesi, Side Antik Tiyatrosu, Side Apollo Tapınağı ve Athena Tapınağı gibi tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde 4 açık yüzme havuzu, ücretsiz su parkı ve yapay nehir olanakları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 960-1250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Club Grand Aqua: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde Su kaydıraklı havuz alanı bulunan 5 yıldızlı bu tesis,  Side şehir merkezine 10 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde harika bir özel plaj alanı, yemyeşil bir bahçe ve yüzme havuzları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 950-1150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Alba Queen Otel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan tesis,  modern ve geniş konaklama birimleriyle yıl boyunca misafirlerine harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 900-1100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Çolaklı Ucuz Otel Tavsiyeleri

1-Asnur Pansiyon: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan Bu pansiyon, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Ev sıcaklığında bir konaklama yeri arıyorsanız burası sizin için doğru adrestir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Zeynep Pansiyon: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan Bu pansiyon, konuklarına ev konforunda hizmet sunmaktadır. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 60-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İrfan Aile Pansiyon: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan bu pansiyon, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Bir aile tarafında işletilen bu pansiyon oldukça şık görünmektedir. Burada konaklamak için gecelik 70-140 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Yavuzhan Hotel: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesi, Çolaklı tatil köyünde yer alan bu otel, denize yaklaşık 600-700 metre uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde sığ ve ince kumlu plaja sahiptir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Çolaklı Otelleri ve Çolaklı Otel Fiyatları
 2. Manavgat Gezi Rehberi
 3. Manavgat Gece Hayatı
 4. Manavgat Otelleri ve Manavgat Otel Fiyatları
 5. Side Gezi Rehberi
 6. Side Otelleri ve Side Otel Fiyatları
 7. Antalya Gezi Rehberi
 8. Antalya’da Gezilecek 10 Yer
 9. Antalya Gece Hayatı
 10. Antalya Otelleri ve Antalya Otel Fiyatları
 11. Antalya Balayı Otelleri
 12. Antalya Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here