Çuhallı Plajı Nerede, Nasıl Gidilir?

Akçakoca ilçesinin girişinde ilçe merkezine yakın bir yerde bulunmaktadır. Uzun ve geniş bir kumsala sahiptir.

Çuhallı Plajı yerli ve yabancı birçok turist almaktadır. Plaj çevresinde kafeteryalar, barlar ve büfeler bulunmaktadır. Temiz denize ve harika bir kumsala sahip bu plajda denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. 2017 yıllında Mavi Bayrak ile ödüllendirilmiştir.  Plajın hemen yanında Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan bir park bulunmaktadır. Özellikle bu park Ankaralıların dikkatini çok çekecektir. Bu park içinde yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları ve piknik alanları yer almaktadır. Denizin muhteşem manzarasına karşı olan bu parkta ailecek güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Akçakoca ilçesi çok sayıda plaja sahiptir. Birbirinden güzel plajları ile her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Tatilcilerin gözde yeri olan Akçakoca ilçesinde yer alan Konuralp Plajı, Çınaraltı Plajı, Ayazlı Plajı, Limancık Plajı ve Kalkın Plajını da tercih edebilirsiniz. Doğal güzelliklere sahip Akçakoca ilçesini ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Çuhallı Plajı Nerede?

Çuhallı Plajı, Düzce’nin Akçakoca ilçesine bağlı Ayazlı Mahallesinde bulunur.

Çuhallı Plajı Nasıl Gidilir?

Buraya ulaşmak için ilk başta Akçakoca ilçesine ulaşmak gerekir. Akçakoca ilçesi Düzce il merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır.  Akçakoca ilçesi Ankara veya İstanbul illerimizden tem otoyolu ile ulaşılabilir. Ya da Düzce merkezden kalkan otobüslerle buraya ulaşılabilir.

Çuhallı Plajı Giriş ücreti

Çuhallı Plajı, Akçakoca Belediyesi tarafında işletilmektedir. Bu nedenle halkın hizmetine açılan bu plaj girişi ücretsizdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here