Davraz Otelleri ve Davraz Otel Fiyatları
Davraz Otelleri ve Davraz Otel Fiyatları

Davraz Otelleri ve Davraz Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı kış tatilinizdeki konaklamalar için size yol arkadaşı olacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşın.

Davraz, Isparta şehir merkezine 26 km uzaklıkta bulunan bir bölgedir. Bu bölge daha çok kendi ismiyle anılan kayak merkezi ile bilinmektedir. Bu nedenle kış sezonunda çevre illerden birçok kişi akın etmektedir. Buraya gelenler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birden fazla konaklama imkanı bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine bir göz atalım. Şöyle ki;

Davraz Otelleri ve Davraz Otel Fiyatları

1-Sirene Davras Hotel: Isparta-Davraz’da yer alan Sirene Davras Hotel,  4 yıldızlı ve 280 yatak kapasiteli olup konuklarına harika bir kış tatili hizmeti sunar. Tesis, kayak merkezine oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-850 TL arasında değişmektedir.

2-Isperia Davraz Hotel: Isparta-Davraz’da yer alan Isperia Davraz Hotel, 55 yatak kapasiteli olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Özellikle kış sezonunda buraya çok sayıda ziyaretçi gelir. Kayak merkezine oldukça yakın olan tesis bünyesinde çok sayıda farklı hizmet alternatifleri bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 325-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Davka Dağ Evleri Butik Otel: Isparta-Davraz’a bağlı Çobanisa Köyü’nde yer alan Davka Dağ Evleri Butik Otel, odalarına giriş, saat 10:00’ten itibaren başlamaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Toplam 24 yatak kapasitelidir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here