Didim Otelleri ve Didim Otel Fiyatları

Tatil Beldesi Didim’de bulunan Otelleri ve Otel fiyatları hakkında edindiğimiz izlenim ve gözlemlerimizi siz değerli okurlarımızla paylaşacağız. Şöyle ki;

Didim; Aydın iline bağlı bir ilçedir. Didim ilçesi Aydın il merkezine 123 km uzaklıkta bulunmaktadır. Dünyaca ünlü antik kentleri ve muhteşem kumsalları ile Didim ilçesi önemli bir turizm merkezidir. Doğal güzelliği ile ön plana çıkan tatil cenneti Didim tatilcilerin gözde yerlerindendir. Bu nedenle her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Didim ilçemizde bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk 10 tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Didim Otelleri ve Didim Otel Fiyatları

1-Venosa Beach Resort Didim: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur. Otel bünyesinde özel plajı, açık yüzme havuzu ve SPA olanaklarıyla konuklarına harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tatil ve huzur adına aradığınız herşey bu otelde bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-1300 TL arasında değişmektedir.

2-Aurum Spa Beach Resort: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı  Akbük beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alır. Tesis bünyesinde birçok eğlence alanı ve sağlık merkezi bulunur. Birbirinden şık 304 odasıyla konuklarına en iyi şekilde hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 700-1100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Palm Wings Beach Resort Didim: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum beldesinde bulunur. Otel bünyesinde özel plajı, açık yüzme havuzu ve SPA merkezi bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-950 TL arasında değişmektedir.

4-Aurum Exclusive Club Marmara: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı  Akbük beldesinde bulunur. Ağaçlarla çevrili bir bahçede yer alan tesis bünyesinde özel plaj alanı, Açık yüzme havuzu ve spor alanları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 550-850 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

5-D-Marin Didim Marina Yacht Club: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Çamlık Mahallesinde bulunur.  Doğuş Grubuna ait bu konaklama yeri her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 350-750 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

6-Medusa House: Didim Hisar bölgesinde bulunan bu otel her yıl çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 270-580 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

7-Zeytindalı Apart Didim: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Çamlık Mahallesinde bulunur. Denize sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 150-450 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

8-Rose Garden Butik Otel: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı  Akbük beldesinde bulunur. Denize sadece 50 metre uzaklıkta bulunan otelde  harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada şehirlerin gürültüsünden uzak sakin bir yerde tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 150-400 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

9-Sürer Otel: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum Mahallesinde bulunur. Denize sadece 10 dakikalık bir mesafede bulunur. Burada sevdiklerinize harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-350 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Temple Hotel: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum Mahallesinde bulunur.  Denize 250 metre uzaklıkta bulunur. Otel, 70 oda ve 160 yatak kapasitesiyle konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 20-100 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

2-Temple Miletos Spa & Hotel: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum Mahallesinde bulunur.  Otel, 100 oda ile konuklarına hizmet vermektedir. Denize 150 metre mesafede bulunan otel bünyesinde açık ve kapalı havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik 20-120 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

3-Aurum Moon Resort: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı  Akbük beldesinde bulunur. Otel bünyesinde özel bir plaj alanı, bir fitness merkezi ve bir açık yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik 30-150 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

4-Didim Barış Otel: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum Mahallesinde bulunur. Altınkum  Plajın hemen yanı başında yer alıyor. Otel, ziyaretçilerini deniz manzaralı odalarıyla harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 40-100 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Holiday Apart: Aydın’ın Didim ilçesine bağlı Altınkum Mahallesinde bulunur. Oldukça geniş, ferah ve aydınlık apart dairelerde harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 60-100 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Altınkum Nerede, Nasıl Gidilir?
  2. Altınkum Otelleri ve Altınkum Otel Fiyatları
  3. Altınkum Plajı Nerede, Nasıl Gidilir
  4. Didim Otelleri ve Didim Otel Fiyatları
  5. Aydın Otelleri ve Aydın Otel Fiyatları
  6. Aydın’da Gezilecek 10 Yer
  7. Didim Nerede, Nasıl Gidilir
  8. Didim Gece Hayatı
  9. Didim
  10. Aydın Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz