gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Düsseldorf Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı denilince akla şüphesiz ilk yerler Altstadt ve Hafen Bölgeleri gelir. Eğlence bu iki bölgede toplanmıştır.

Burada birçok gece mekanı bulunur. Özellikle de birçok bar bulunur. Hatta Dünya’nın en uzun bar yeri olarak bilinir. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar son hızı ile devam eder.

Düsseldorf şehri, Almanya’nın  Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin başkentidir. İsim olarak ise Düssel Nehri üzerindeki köy anlamına  gelir. Burada gece hayatı da oldukça renkli ve hareketlidir. Elbet bir Berlin, Hamburg veya Münih kadar olmasa da gece hayatı parlak geçmektedir.

Özellikle Altstadt bölgesinde birçok gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar kesintisiz devam eder. Burada peş peşe sırlanan barlardan dolayı en uzun Bar sokağı olarak da bilinir. Şehir Almanya’nın parti ve eğlence şehri olarak bilinir.

Özellikle Cuma ve Cumartesi günleri mekanlara tıklım tıklım dolmaktadır.  Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına göz atalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here