Edremit Otelleri ve Edremit Otel fiyatları

Edremit Otelleri ve Edremit Otel fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

Edremit Otelleri

Balıkesir’e bağlı Edremit, Balıkesir’in en çok gelişmiş ilçesidir. Birçok tatil beldesini içinde barındıran Edremit gezilmesi gereken yerlerdendir. Buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir.

Buraya gelen turistler konaklama yönünde hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada yeteri sayıda konaklama alanı bulunur. Fakat buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini tavsiye edeceğiz şöyle ki;

Göz at ;

 1. Edremit Gezilecek Yerler
 2. Edremit Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Edremit Gece Hayatı
 4. Edremit Otelleri
 5. Novada Edremit Avm
 6. Balıkesir Gezilecek Yerler
 7. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
 8. Balıkesir Gece Hayatı
 9. Balıkesir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 10. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları
 11. Balıkesir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Edremit Otel fiyatları

1-Kazdağları İda Natura Bungalov Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı, Akçay semti Kızılkeçili Köyünde bulunur. Tesis, yemyeşil bir bahçe ile dağ ve doğa manzaralı harika bir terası bulunur. Odaları hepsi birbirinden güzeldir. Burada huzur bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Burada konaklamak için gecelik 680-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Club Afrodit Tatil Köyü: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Semtinde bulunur. Burada 40 otel odası, küçük suit 22, büyük suit 18 ve 200 yatak kapasitesiyle konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 500-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Adrina Termal Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur. Kuzey Ege sahilinin yanı başında bulunan otel bünyesinde; açık-kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitnes merkezi ve Türk hamamı bulunur.  Burada konaklamak için geceliği 430-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Rawda Resort Hotel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk Semtinde bulunur. Otelin bünyesinde Açık yüzme havuz ve su sporu olanakları yer alır. Burada konaklamak için gecelik 360-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Gökyüzü Butik Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Denize sadece 400 metre uzaklıkta bulunur. Harika manzarasıyla konuklarını ağırlamaktadır.  Burada konaklamak için geceliği 270-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan konaklama yerlerine bakalım.

1-Set Arat Motel Akçay: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bulunur. Dağ ve deniz manzaralı odalarda gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz.  Burada konaklamak için geceliği 70-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Koryal Motel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Bu mekan misafirlerine harika dağ manzaralı odalar sunmaktadır.  Burada konaklamak için geceliği 100-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Güre Paris Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur.  90 yatak kapasiteli olup birbirinden güzel 27 odası bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için geceliği 160-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-İdavilla Bungalow Hotel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur. Bu tesis plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Sevdiklerinizle gelip gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 230-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Üçem Otel Golden Sea: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Altınoluk beldesinde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada her mevsim gelip huzur bulabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 230-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here