Eftalia Otelleri ve Eftalia Otel Fiyatları

Eftalia Otelleri ve Eftalia Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım gezi seyahatinizde pusulanız olur.

Eftalia, Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı bir tatil köyüdür. Buraya özellikle yaz aylarında birçok yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmiyorlar. Çünkü burada konaklamak için birçok tesis bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden  önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte o yerler…

Eftalia Otelleri ve Eftalia Otel Fiyatları

1-Eftalia Aqua: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Konaklı Mevkiinde bulunur. Masmavi denize bakan otel, konuklarını harika bir şekilde ağırlamaktadır.

2-Eftalia Resort: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Konaklı Mevkiinde bulunur.  İki blok halinde bulunan tesis, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır.

3-Eftalia Village: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Türkler mevkiinde bulunur. Akdeniz’in eşsiz güzelliğini burada net olarak izleyebilirsiniz.

4-Eftalia Splash: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Türkler mevkiinde bulunur. 290 odası bulunan tesisin harika bir manzarası bulunur.

5-Eftalia Marin Resort: Antalya’nın Alanya ilçesine bağlı Türkler mevkiinde bulunur. 491 odası bulunan tesis bünyesinde hamam, sauna, buhar odası ve SPA hizmet bulunur.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here