Erciyes Otelleri ve Erciyes Otel Fiyatları

Erciyes Otelleri ve Erciyes Otel Fiyatları hakkında geniş bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı seyahat amaçlı gezilerinizde size bir pusula olur. Orada konaklama yönünde sıkıntı çekmezsiniz. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kayseri merkez Melikgazi ilçe sınırında bulunan Erciyes Kayak Merkezi, 3916 metre yüksekliğindeki Erciyes Dağı’nda yer alan harika bir kayak tesisidir. Buraya özellikle kış sezonunda çok sayıda yerli ve yabancı ziyaretçi akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler çünkü burada çok sayıda lüks ve uygun fiyatta konaklama yerleri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta konaklama yerleri bulursunuz. Şimdi Erciyes Kayak Merkezinde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. İşte o yerler…

Erciyes Otelleri ve Erciyes Otel Fiyatları

1-Magna Pivot Hotel: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Erciyes Dağı’nın eteklerinde kurulan bu otelde harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Huzur adına aradığınız her şey burada bulabilirsiniz. Sevdiklerinizle kışın içinizi ısıtacak bir yer arıyorsanız burası doğru adres olabilir. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 900-1600 TL arasında değişmektedir.  

2-Mirada Del Lago: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Kayak pistlerine sadece 300 metre uzaklıkta bulunan bu otelde konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 830-980 TL arasında değişmektedir.  Otel bünyesinde eğlence adına her şeyi bulabilirsiniz.

3-Ramada Resort Erciyes: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Dağ ve göl manzarasına sahip bu otel, 70 oda & 2 kral dairesi bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir kış tatili geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 670-950 TL arasında değişmektedir.  

4-Mirada Del Monte: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Kayak merkezine yakalaşık 200-300 Metre uzaklıkta bulunur. Kış aylarında sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla kayak yapmak isteyenlerin uğradığı bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 670-900 TL arasında değişmektedir.  

5-Grand Eras Hotel Erciyes: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Dağ manzarasına sahip burada yetişkinler ve büyükler için oldukça keyif verici aktiviteler bulunur. Kayak merkezine de oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 500-850 TL arasında değişmektedir.  

6-Amalia Boutique Hotel: Kayseri’nin Melikgazi ilçesine bağlı  Erciyes Mahallesi, Erciyes Bulvarı üzerinde bulunur. Kayseri il merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır. Tesis bünyesinde kayak tesisleri bulunur. Buraya sevdiklerinizle gelip harika bir kış tatili keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik Oda fiyatı yaklaşık 500-800 TL arasında değişmektedir.  

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here