Erdemli Otelleri ve Erdemli Otel Fiyatları
Erdemli Otelleri ve Erdemli Otel Fiyatları

Erdemli Otelleri ve Erdemli Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yardımcı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Erdemli Otelleri

Erdemli Mersin iline bağlı bir ilçedir. Erdemli ilçesi Mersin il merkezine 37 km uzaklıkta yer almaktadır. Erdemli Akdeniz kıyısında yer alan doğal güzelliğe sahip bir ilçedir. İlçe çok sayıda tarihi mirasa sahiptir.

Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Burayı ziyaret edenler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçe merkezinde veya tatil bölgelerinde çok sayıda konaklama alanı bulunur.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi daha sağlama almış olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama alternatiflerine bakalım. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Erdemli Gezilecek Yerler
 2. Erdemli Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Erdemli Gece Hayatı
 4. Erdemli Otelleri
 5. Erdemli Vadisi
 6. Mersin Gezilecek Yerler
 7. Mersin Gece Hayatı
 8. Mersin’de Gezilecek 10 Yer
 9. Mersin Otelleri ve Mersin Otel Fiyatları
 10. Mersin Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 11. Mersin Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 12. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 13. Mersin Kız Kalesi
 14. Mersin Tisan Adası
 15. Mersin Doktorun Yeri Nerede, Nasıl Gidilir
 16. Tisan Adası Nerede, Nasıl Gidilir
 17. Eshab-ı Kehf (Yedi Uyurlar Mağarası)
 18. Mersin Marina
 19. Anamur Çayı Nerede, Nasıl Gidilir
 20. Tarsus Hayvanat Bahçesi Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti
 21. Cennet ve Cehennem Obruğu
 22. Taşucu Otelleri ve Taşucu Otel Fiyatları
 23. Taşucu Nerede, Nasıl Gidilir?
 24. Tarsus Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir
 25. Tarsus Gece Hayatı
 26. Akdeniz İlçesi
 27. Silifke Gezilecek Yerler
 28. Silifke Gece Hayatı
 29. Silifke Otelleri ve Silifke Otel Fiyatları

Erdemli Otel Fiyatları

1-Liparis Resort Hotel & Spa: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş Beldesinde bulunur. Oksijen deposu olarak bilinen bu belde, yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist çekmektedir. Beldenin en şık ve konforlu 5 yıldızlı oteli,  toplam 120 oda kapasitesiyle 2016 yıllında hizmette açılmıştır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-1050 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Wonasis Resort & Aqua: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kargıpınarı Beldesinde bulunur. Harika bir şekilde dizayn edilmiş odalarıyla yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Yaklaşık 60 dönümlük bir arazi üzerinde kurulan bu otel, harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-900 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Kilikya Hotel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. Otelin 8 suit ve 82 standart olmak üzere toplam 90 odası bulunur. Otel 200 yatak kapasitelidir. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 380-770 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Lamos Otel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş Beldesinde bulunur. Üç tarafı denizlerle çevrili bu otel bir yarımada üzerinde yer alıyor. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Otelin odaları harika deniz manzarasına sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 370-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Barbarossa Club & Hotel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Otelin odaları konuklarına harika bir manzara şöleni sunar. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Erdemli Ucuz Otelleri

1-Kızkalesi Evrim Hotel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur.  Denize yalnızca 50 m yürüme mesafesinde bulunur. Buraya yıllın dört gelip harika manzara eşliğinde tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 25-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Kızkalesi Etap Otel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. 25 yıllık tecrübesiyle konuklarına harika hizmet sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığı konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 30-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Güneş Apart Hotel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Kızkalesi beldesinde bulunur. Sahil ve incecik kumlu plaj alanı 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alır. Burada harika manzara eşliğinde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 40-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Sergen Apart Motel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş Beldesinde bulunur. Yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Ev konforunda size ve sevdiklerinize huzurlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 60-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Zeynel Boutique Otel: Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş Beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer alan bu otel, deniz manzaralı odaları ve ağaçlarla çevrili bahçesiyle konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here