Erikli Nerede, Nasıl Gidilir

Erikli Edirne iline bağlı turistik bir köydür. Erikli Köyünün en büyük özelliği Türk ve Bulgar vatandaşının burada bir arada yaşamasıdır.

Erikli Köyü

Denizi ve plajı ile kendine hayran bırakan Erikli Beldesi özellikle yaz aylarında turistler tarafından çok ziyaret edilmektedir. Erikli Beldesi İstanbul’a yakın olması sebebiyle hafta sonları günübirlik tatil için çok sayıda ziyaretçi almaktadır. Temiz ve duru denize sahip olan Erikli beldesinde güzel bir tatil geçirebilir, denizin tadını doyasıya çıkarabilir ve günün batışını kumsalda izleyebilirsiniz. Ayrıca Erikli beldesinde sörf ve dalış gibi su sporları da yapılmaktadır. Erikli beldesinde konaklamak için yazlıklar otel ve pansiyonlar bulunmaktadır.

Erikli Nerede

Erikli Edirne ili sınırları içerisinde yer almaktadır. Erikli İstanbul il merkezine 240 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.

Erikli Nasıl Gidilir

Erikli beldesine otobüs ve özel aracınız ile ulaşabilirsiniz. Erikli beldesine otobüsle ulaşmak için Edirne otogarından kalkan Keşan arabalarına binip Keşan’dan toplu taşıma araçları ile Erikli Beldesine ulaşabilirsiniz. Özel aracınız ile ulaşmak için ise öncelikle Keşan beldesine ulaşıp daha sonra Keşan ilçesinden Erikli ’ye ulaşabilirsiniz.

NOT

Erikli Otelleri ve Erikli Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Erikli Otelleri ve Erikli Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here