Eskişehir Otelleri ve Eskişehir Otel Fiyatları

Eskişehir Otelleri ve Eskişehir Otel Fiyatları hakkında gözlem ve izlenimlerimiz aktardık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Eskişehir Otelleri

Eskişehir ili İç Anadolu bölgemizin en önemli şehirlerden biridir. 844.442 nüfusu ile bölgenin en renkli illerden biridir. Gezilecek Yerler bakımında Ülkemizin en popüler şehirlerinden biridir. Öğrenci nüfusun fazla olması hızlı tren seferlerin başlaması ve son zamanlarda gezilecek yerler sayısındaki artışla beraberinde ilimizin ziyaretçi sayısını da artırmıştır.

Göz at ;

  1. Eskişehir Gezilecek Yerler
  2. Eskişehir Gece Hayatı
  3. Eskişehir’de gezilecek 10 Yer
  4. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Eskişehir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Eskişehir Otelleri ve Eskişehir Otel Fiyatları
  7. Eskişehir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiç bir sıkıntı çekmezler. Burada konaklamak için çok sayıda farklı alternatifler bulunur. Herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Eskişehir ilimizde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Eskişehir Otel Fiyatları

1-Tasigo Hotels Eskişehir Bademlik Termal Hotel: Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı Dede Mahallesinde bulunur. Hotel bulunduğu konum itibariyle harika bir manzarası bulunur. Otel bünyesinde  açık ve kapalı yüzme havuzları, spa-sağlıklı yaşam merkezleri, sauna, hamam ve fitness merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik 350-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Porsuk Butik Otel: Eskişehir’in Tepebaşı ilçesine bağlı Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde bulunur. Otel binası 1927 yıllında inşa edilmiş olup uzun yıllar farklı amaçlar için kullanıldı. 2013 yıllında restore edilip tekrar otel olarak hizmete açıldı. Otel bünyesinde Türk hamamı ve saunası vardır. Bu tarihi binada harika vakit geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 250-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Senna City Hotel: Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı İstiklal Mahallesinde bulunur. Porsuk Çayı kenarında konumlanan otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya gelenler yüzleri gülerek şehri terk etmektedir. Burada konaklamak için gecelik 210-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Turunç Eskişehir Hotel: Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı Büyükdere Mahallesinde bulunur. Tesis bünyesinde SPA ve sağlıklı yaşam merkezi bulunur. Burada gönül rahatlığıyla kalıp huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hawthorn Suites by Wyndham Eskişehir: Eskişehir’in Tepebaşı ilçesine bağlı Yenibağlar Mahallesinde bulunur. Şehir merkezine oldukça yakın bulunan otel her yıl çok sayıda ziyaretçi ağırlamaktadır. Buraya gelip gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 200-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Otel Çınas: Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı Büyükdere Mahallesinde bulunur. Eskişehir merkezine yaklaşık 3 km uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Deda Thermal Hotel: Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı Deliklitaş Mahallesinde bulunur. Adalar’a 100 metre uzaklıkta bulunur. Bu otel bünyesinde konuklarına birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Vendome Hotel: Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine bağlı İstiklal Mahallesinde bulunur. Porsuk Çayı kenarında konumlanan otel, konuklarına birçok farklı hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Es-Evida Konaklama: Eskişehir’in Tepebaşı ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesinde bulunur. Tesis 10 daireye sahiptir. Burada ev konforunda olup gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Bayrambey Residence Eskişehir: Eskişehir’in Tepebaşı ilçesine bağlı Ertuğrulgazi Mahallesinde bulunur. Ev sıcaklığında olup gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Daireler oldukça lüks ve temiz dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Eskişehir ilimiz Öğrenci nüfusu ve sanayisinden dolayı çok gözde bir ildir. Bu sebeple burada birçok otel bulunmaktadır. Oteller genelde birbirine çok yakındır. Tren Garında indikten sonra 15 dakikalık yürüme mesafesinden sonra otellere ulaşabilirsiniz.  Üniversite Bulvarı ve İsmet İnönü I Caddesi konaklama için ideal yerlerdendir.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz