Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

İç Anadolu bölgemizin yıl kenti Eskişehir’de bulunan Paintball Oyun Alanı hakkında edindiğimiz izlenim ve gözlemler ışında bir yazı yazmaya karar verdik. Bunun dışında Eskişehir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına da cevap aradık.

Eskişehir Paintball Oyun Alanı Nerede

Dünya çapında en çok oynan oyunlardan biri de  Paintball Oyunudur. Bu oyu dünya çapında popüler olduğu gibi ülkemizden de popüler olmayı başarmıştır.

Göz at ;

  1. Eskişehir Gezilecek Yerler
  2. Eskişehir Gece Hayatı
  3. Eskişehir’de gezilecek 10 Yer
  4. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  5. Eskişehir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Eskişehir Otelleri ve Eskişehir Otel Fiyatları
  7. Eskişehir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Bu oyuna ülke çapında büyük bir ilgi var. Neredeyse ülkemizin her şehrinde bir tane paintbal oyun sahası bulunmaktadır. Bunlardan biri de Eskişehir ilimizdir. Eskişehir’de bulunan Açık Karting Pisti ve Paintball Sahası yıl boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Buraya gelenler grup kurup boya mermilerle basit kurallar eşliğinde bu oyunu oynayabiliyor.

Eskişehir Paintball Oyun Alanı Nasıl Gidilir?

Eskişehir Paintball Oyun Alanı, Eskişehir-Bursa yolu 3. kilometresinde bulunur. Buraya 50 veya 58 numaralı otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Anadolu Üniversitesi önünden ücretsiz servis imkanı da bulunmaktadır. Rezervasyon ve daha fazla bilgi için 0532 727 06 61, 0507 999 28 15 numaralı telefonlarla iletişime geçmelisiniz.

Eskişehir Paintball Oyun Alanı Fiyatları

  • 1 saatlik oyun hakkı + kıyafet + hakemlik + 100 mermi: Kişi Başı 30 TL
  • Her ekstra 100 mermi hakkı: 10 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz