Fatih Otelleri ve Fatih Otel Fiyatları
Fatih Otelleri ve Fatih Otel Fiyatları

Fatih Otelleri ve Fatih Otel Fiyatları ile ilgili edindiğimiz izlenimler ışığında size bilgi sunacağız. Umarım bu yazı sayesinde merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Fatih, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan bir ilçesidir. İstanbul’un en köklü tarihine sahip olan Fatih’te çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca milyonlarca yerli ve yabancı turist buraya akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı otelleri size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Fatih Otelleri ve Fatih Otel Fiyatları

1-Oba Hotel İstanbul: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Restore edilmiş bir Osmanlı evinde konuklarını ağırlamaktadır. Burada bulunan tarihi yapılara oldukça yakındır. Burada sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Oldukça lüks ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik 2850-3000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-GLK Premier Regency Suites & Spa: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Otel, 16 odalı ve 5 katlıdır. Odları oldukça şık ve konforlu dizayn edilmiştir. Otel bünyesinde konukları için harika hizmetler bulunur. Buraya sevdiklerinizle gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 1250-2200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İnnova Sultanahmet İstanbul: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Otel, tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda yer alır. Otel bünyesinde suana, hamam ve SPA merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik 1100-2000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-GLK Premier The Home Suites & Spa: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. 19. yüzyıl Osmanlı konağı tarzında inşa edilen bu binada konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 1000-1800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Sura Design Hotel & Suites: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sultanahmet semtinde bulunur. Harika bir mimari tarzı bulunan otel, oldukça merkezi bir konumda bulunur. Bu lüks otel her yıl çok sayıda yerli ve yabancı konuğu ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 990-1500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Sirkeci Mansion – Sirkeci Group: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Bulunduğu konum nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Otel bünyesinde  sauna, Türk hamamı ve masaj uygulamaları içeren SPA merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 890-1150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Hotel Zurich İstanbul: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Laleli semtinde yer alan Hotel Zurich İstanbul, 4 yıldızlı bir konaklama yeri olup odaları oldukça şık ve konforludur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 750-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Levni Hotel & Spa: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Birçok tarihi yapıya yürüme mesafesinde bulunur. Bu tesis bünyesinde harika bir SPA merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Lalahan Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Şık ve modern odalarında yıl boyunca konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-880 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

10-Wyndham İstanbul Old City: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Laleli semtinde yer alan Wyndham İstanbul Old City, Kapalı Çarşıya yaklaşık 400 metre uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde spa, kapalı yüzme havuzu ve spor salonu bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Fatih Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here