Forum Aydın Nerede, Nasıl Gidilir & Çalışma Saatleri
Forum Aydın Nerede, Nasıl Gidilir & Çalışma Saatleri

Aydın kent merkezinde bulunan Forum Aydın, 2007 yıllında hizmete açılmıştır.

Ege Bölgemizin en büyük yatırımlarından biridir. 20 Bin üzerinde öğrencisi bulunan üniversiteye yakındır. Yine İlimizin en işlek yeri olan Adnan Menderes Bulvarı’na ise 2 km uzaklıktadır. İlimizin en gözde yeri olan bu alışveriş merkezine mutlaka gelip gezip görüp alışveriş yapmalısınız. Burada alışveriş, eğlence vb… birçok sosyal aktiviteyi burada gerçekleştirebilirsiniz. Aydın ilimizin en gözde mekanı olarak bilinir. Şehrin hayat bulduğu yerdir. Buraya uğramadan dönerseniz çok pişman olursunuz benden söylemesi.

 Forum Aydın Nerede?

Forum Aydın, Aydın kent merkezine bağlı  Orta Mahalle, Müze Bulvarı üzerinde bulunur. 

Forum Aydın Nasıl Gidilir?

Buraya şahsi aracınızla İzmir – Denizli karayolunda Denizli yönünde ilerlerken Adnan Menderes Bulvarı kavşağını geçtikten sonra 1 km daha devam edin alışveriş merkezine ulaşırsınız.  Ya da toplu taşıma araçlarını kullanacaksınız; 3,4,10,11,12,15,16 numaralı minibüslerle buraya ulaşılabilir.

Forum Aydın Çalışma Saatleri

Forum Aydın Çalışma Saatleri: Pazartesi – Pazar: 10:00 – 22:00 saatleri arasında burayı ziyaret edebilirsiniz.

Forum Aydın Ne yapılır?

Burada tabi ki en başta alışveriş yapılır. Dünyaca ünlü birçok marka burada bulunur. Yine eğlence adına birçok yer bulunur.(Sinema, Oyun alanları vb..) Tabi ki yeme-içme yerleri bulunur.(Cafe, Restoran gibi)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here