Gaziantep Otelleri ve Gaziantep Otel Fiyatları

Gaziantep Otelleri ve Gaziantep Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım İş ve seyahat amaçlı gezilerinizde sizin için bir pusula olur. Sorularınızı yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Gaziantep Otelleri

1.974.244 toplam nüfusu ile Güneydoğu Anadolu Bölgemizin en kalabalık şehridir. Burada gezilip görülecek çok sayıda tarihi yapı bulunur. Bunun dışında ticaret hacmi de oldukça gelişmiş bir ilimizdir.

Göz at ;

  1. Gaziantep Gezilecek Yerler
  2. Gaziantep’de Gezilecek 10 Yer
  3. Gaziantep Gece Hayatı
  4. Gaziantep Hayvanat Bahçesi
  5. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
  6. Gaziantep Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. Gaziantep Kalesi
  8. Gaziantep Otelleri ve Gaziantep Otel Fiyatları
  9. Gaziantep Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda kişi ziyaret eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burası konaklama yönünde oldukça zengindir. Birçok konaklama alternatifiyle her bütçeye uygun konaklama yeri bulunmaktadır.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinden veya telefon açarak rezervasyonuzu yaptırın.  Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Antep ilimizde bulunan bazı otelleri size önereceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Antep Otel Fiyatları

1-Utkubey Hotel: Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Bey Mahallesinde bulunur. 25 oda, 38 yatak kapasiteli olup konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 540-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Büyük Velic: Gaziantep’in Merkez ilçesi Şahinbey’de  Türkmenler Caddesi üzerinde bulunur. Bünyesinde kapalı havuzu ve sauna bulunur. Lüks ve konforlu odalarıyla konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 500-820 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Divan Suites Gaziantep: Gaziantep’in Şehitkamil ilçesine bağlı Mücahitler Mahallesi, Sani Konukoğlu Bulvarı üzerinde bulunur. Birbirinden şık ve konforlu 108 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 340-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Gaziantep Tuğcan Otel: Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Akyol Mahallesi, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunur. 5 yıldızlı lüks bu otelde konaklamak için gecelik 330-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Grand Hotel Gaziantep: Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Ali Fuat Cebesoy Bulvarı üzerinde bulunur. 5 yıldızlı bu lüks ve konforlu otelde konaklamak için gecelik 320-600 TL arasında ücret ödemek gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Yunus Hotel: Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Bey Mahallesinde bulunur.  2016 yıllında yenilenen otelde birçok hizmet verilmektedir. 2 yıldızlı bu otelde kalmak için gecelik 90-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Rahmi Bey Konağı Butik Otel: Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Şekeroğlu Mahallesinde bulunur. 1755 yıllında restore edilen bu konakta kalmak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-İbis Gaziantep: Gaziantep’in Şehitkamil ilçesine bağlı Yaprak Mahallesinde bulunur. Birbirinden güzel 177 odası bulunur. Bu 3 yıldızlı otelde konaklamak için gecelik 120-250 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Yılmazel Hotel: Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Karagöz Mahallesinde bulunur. Huzurlu ve temiz bir tesis olan bu otelde konaklamak için gecelik 120-270 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Küçük Velic Otel: Gaziantep’in Şahinbey ilçesine bağlı Bey Mahallesinde bulunur.  37 oda, 57 yatak kapasitesi ile konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. 3 yıldızlı Küçük Velic Otel’de konaklamak için gecelik 130-300 TL arasında ücret ödemek gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz