Gazlıgöl Otelleri ve Gazlıgöl Otel Fiyatları
Gazlıgöl Otelleri ve Gazlıgöl Otel Fiyatları

Gazlıgöl Otelleri ve Gazlıgöl Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı yaptığınız seyahatte işinizi kolaylaştırır.

Gazlıgöl; Afyon’un İhsaniye ilçesine bağlı bir beldedir. Bu belde daha çok kaplıcalarıyla bilinir. Bu kaplıca, başta Romatizmal hastalıklar, kireçlenme ve kadın hastalıkları olmak üzere birçok hastalığa iyi gelmektedir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist uğramaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birçok termal otel bulunur. Fakat işinizi şansa bırakmamak için buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Şimdi bu beldede yer alan bazı otelleri size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Gazlıgöl Otelleri ve Gazlıgöl Otel Fiyatları

1-Grand Özgül Termal Otel: Afyon Gazlıgöl mevkiinde bulunur. Tesis bünyesinde açık havuz, kapalı havuz, mağara havuzu, termal havuz, sauna, hamam, buhar odası, kar çeşmesi, jakuzi, tuz odası, fitness merkezi, masaj salonu gibi birçok hizmet bulunur. Burada konaklamak için geceliği 320-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Çakır Termal Otel & Villa: Afyon kent merkezine bağlı Gazlıgöl beldesinde bulunur.  Modern binası ve konforlu odaları ile yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde başta spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Doğa ile iç içe bir konumda yer alır. Buraya hem huzur hem de sağlık bulmak için tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 225-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Başaranlar Thermal Otel: Afyon kent merkezine bağlı Gazlıgöl beldesinde bulunur. Otel bünyesinde Yüzme havuzu ve SPA merkezi bulunur. Buraya gelen biri sevdikleriyle birlikte keyifli bir tatil yaşar. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 225-540 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Elif Termal Otel: Afyon kent merkezine bağlı Gazlıgöl Mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde başta Havuz ve hamam olmak üzere birçok farklı hizmet bulunmaktadır. Buraya gelip sularından şifa bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 200-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ceylan Termal Sağlıklı Yaşam Köyü: Afyon kent merkezine bağlı Gazlıgöl Mevkiinde bulunur. Afyon şehir merkezine 22 km uzaklıkta yer alır. Birbirinden güzel 30 farklı dairesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tüm dairelerde şifalı termal suyun bulunduğu havuz ve hamam bulunur. Burada konaklamak için gecelik 200-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here