Gökçeada Otelleri ve Gökçeada Otel Fiyatları

Gökçeada Otelleri ve Gökçeada Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım iş ve gezi seyahatinizde size pusula olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Gökçeada Otelleri

Gökçeada; Çanakkale ilinin ada ilçesidir. Ege Denizinde yer alan iki adadan biri olan Gökçeada ülkemizin en büyük adasıdır. Buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir zorluk yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama yerleri bulunur.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın bu şekilde hem işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Hem de daha uygun fiyatta otel bulmuş olursunuz. Şimdi adada bulunan bazı otelleri size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Gökçeada Gezilecek Yerler
 2. Gökçeada Nereye Bağlı, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Gökçeada Gece Hayatı
 4. Gökçeada Nerede, Nasıl Gidilir?
 5. Gökçeada Otelleri
 6. İstanbul’dan Gökçeada’ya Nasıl Gidilir?
 7. Çanakkale Gezilecek Yerler
 8. Çanakkale’de Gezilecek 10 Yer
 9. Çanakkale Gece Hayatı
 10. Aynalı Çarşı
 11. Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları
 12. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 13. Çanakkale Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 14. Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları
 15. Türkiye’nin en iyi korunmuş köyü

Gökçeada Otel Fiyatları

1-Anemos Hotel: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Kaleköy beldesinde bulunur. Harika bir mimari tarzda inşa edilen otelde huzurlu bir şekilde konaklayabilirsiniz. Otel bünyesinde birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 410-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ayışığı Çamlık Pansiyon: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Dereköy’de bulunur. Eski bir Rum köyünde bulunan pansiyon, huzur adına aradığınız her şey burada mevcuttur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 320-750 TL arasında değişmektedir.

3-Hotel Kale Palace: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Birbirinden şık ve konforlu 46 odası bulunur. Bu odalarda gönlünüzce tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Manzara da oldukça dikkat çekicidir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-500 TL arasında değişmektedir.

4-Uysallar Köyevi: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Yeni Bademli beldesinde bulunur. Harika bir bahçesi bulunur. Bunun dışında konum itibariyle de oldukça dikkat çekicidir.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-450 TL arasında değişmektedir.

5-Adada Dört Mevsim Otel Restaurant: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Kaleköy beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda yer almaktadır. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-400 TL arasında değişmektedir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Alibaba Apart Otel Gökçeada: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Yeni Bademli Köyünde bulunur. Doğal güzelliklerle adeta çevrilmiş bu otelde gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 50-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Rüya Apart Pansiyon: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Yeni Bademli Köyünde bulunur. 6 adet odasıyla misafirlerine hizmet vermektedir. Denize yaklaşık 300 metre uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 80-230 TL ücret ödemeniz gerekir.

3-Adahan Apart: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesinde bulunur. Konuklarına barbekü imkanları ve harika dağ manzarası sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 80-250 TL ücret ödemeniz gerekir.

4-Alaylı Apart Otel: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Yeni Mahallede bulunur. Tüm yıl boyunca konuklarına en iyi şekilde hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik 100-300 TL ücret ödemeniz gerekir.

5-Cerit Apart: Çanakkale’nin Gökçeada ilçesine bağlı Yeni Mahallede bulunur. Bulunduğu konum itibariyle konuklarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik 100-350 TL ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz