Gümüldür Otelleri ve Gümüldür Otel Fiyatları

Gümüldür Otelleri ve Gümüldür Otel Fiyatları hakkında ayrıntı bir yazı kaleme alacağız. Umarım gezi seyahatinizde size bir pusula olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarım.

İzmir’in Menderes ilçesine bağlı sahili ve denizin temiz sularına sahip Gümüldür beldesine her yıl çok sayıda ziyaretçi akın etmektedir. Özellikle yaz aylarında burası baya renkli olmaktadır. Buraya gelenler konaklama konusunda pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun konaklama yerleri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Gümüldür beldesinde bulunan bazı otelleri size önereceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Gümüldür Otelleri ve Gümüldür Otel Fiyatları

1-Denizatı Holiday Village: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. Otelin bulunduğu alan, çam ve mandalina ağaçlarıyla çevrilidir. Tesis bünyesinde açık yüzme havuzu ve plaj bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 530-900 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Cactus Club Yalı Hotels & Resort: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunan 5 yıldızlı bu tesisin bünyesinde açık yüzme havuzu, Kapalı havuz, sauna ve masaj odaları bulunur. Burada konaklamak için gecelik 400-800 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Angora Beach Resort: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. 30 blokta toplam 112 oda ile konuklarını en iyi şekilde hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 360-750 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Club Cactus Paradise: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. Tesis bünyesinde mavi bayraklı bir plaj, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı ve SPA merkezi bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 350-700 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Gümüldür Resort Hotel: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip en iyi koşullarda konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 330-650 TL arasında ücret ödemek gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Gümüldür Muber Hotel: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. Deniz manzaralı odaları ve harika manzaralı bir terası bulunur. Denize oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik 80-250 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Gümüldür Apart Otel: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. Tesisin bütün odalarında deniz ya da yemyeşil bir doğa manzarası hakimdir. Burada huzur bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Burada konaklamak için gecelik 115-300 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Rosalinda Hotel: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. Sahile oldukça yakın bir konumda yer alır. Tesis bünyesinde Açık havuz ve özel plaj alanı bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 225-370 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Adahan Hotel Gümüldür: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. Temiz, sıcak ve samimi bir aile ortamında kendinizi hissedeceğiniz bir mekandır. Burada konaklamak için gecelik 310-420 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Asmira Royal: İzmir’in Menderes ilçesine bağlı Gümüldür beldesinde bulunur. Tesisin bütün odalarında bahçe, havuz veya deniz manzarası bulunur. Bünyesinde birçok hizmet bulunur. Burada aile ortamında kendinizi daha sağlıklı ve güvende hissedebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 330-500 TL arasında ücret ödemek gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here