Gümüşhane Otelleri ve Gümüşhane Otel Fiyatları
Gümüşhane Otelleri ve Gümüşhane Otel Fiyatları

Gümüşhane Otelleri ve Gümüşhane Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap mahiyetinde ayrıntılı bir makale kaleme aldık. Umarım bu makale iş ve gezi amaçlı yaptığınız seyahat konaklamalarında size yardımcı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Gümüşhane Otelleri

Gümüşhane 170.173 toplam nüfusu ile Ülkemizin Karadeniz Bölgesinde bulunan şirin bir şehrimizdir. Doğuda Bayburt, batıda Giresun, kuzeyde Trabzon ve güneyde Erzincan ile komşudur. İlimize bağlı 6 ilçe bulunur.

Göz at ;

  1. Gümüşhane Gezilecek Yerler
  2. Gümüşhane’de Gezilecek 10 Yer
  3. Gümüşhane Gece Hayatı
  4. Gümüşhane’nin İlçeleri
  5. Gümüşhane Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Gümüşhane Otelleri ve Gümüşhane Otel Fiyatları
  8. Salyazı Havalimanı (Gümüşhane-Bayburt) Nerede, Nasıl Gidilir?
  9. Gümüşhane Şiran Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi iş ve turistik amaçlı seyahat etmektedir. Buraya gelenler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü Gümüşhane merkezinde birçok otel, pansiyon ve kiralık ev bulunur.

Yani konaklama genellikle şehir merkezinde bulunur. her bütçeye uygun 3, 4 ve 5 yıldızlı oteller bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Gümüşhane Otel Fiyatları

1-Ramada Gümüşhane: Gümüşhane kent merkezinde yer alan bu otel, 7 katlı olup yıl boyunca hizmette açıktır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Gümüş Otel Gümüşhane: Gümüşhane kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip şık ve konforlu odalarında gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Fidan Park Hotel: Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına hizmet sunmaktadır. Otelin odaları harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Grand Teras Hotel: Gümüşhane’nin Kelkit ilçesinde yer alan bu otel,  iş ya da turistik seyahat amacıyla buraya gelenlerin tercih edebileceği bir konaklama yeridir. Harika manzaralı odaları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Çimenler Oteli: Gümüşhane il merkezinde yer alan bu otel, 2006 yıllında hizmette girmiştir. Otel bünyesinde şık ve konforlu 40 oda, 100 kişilik resteurant, 70 kişilik konferans salonu, Mini bar, ve kahvaltı salonu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Otel Atalay: Gümüşhane merkezde yer alan bu otel, 35 şık ve konforlu odasıyla konuklarına hizmet vermektedir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Bu otel hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için 0 456 213 29 03 numaralı telefonla iletişime geçiniz.

7-Zigana Kayak Tesisleri: Zigana Kayak Tesisleri, Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Zigana Köyünde bulunur.  Zigana Kayak Merkezi’nde konaklamak için 1 adet konaklama evi mevcuttur. Burası sezon boyunca açık kalmaktadır. Buraya gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Zigana Gümüşkayak Yaylakent Hotel ile ilgili bilgi ve ayrıntı için (0530 771 74 61) numaralı telefonla iletişime geçiniz.

Gümüşhane Gezi Rehberi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Gümüşhane Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here